Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a mellméret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a mellméret?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy a férfiak nem szeretik a telt nőket. Nem kövérre gondolok, hanem egy enyhén túlsúlyos alakra (vastagabb combok, széles csípő, nagyobb fenék, kis pocak, nagyobb mellek). Elvileg nem tetszik, ha egy nőnek nem lapos a hasa, de a nagy mellért odavannak. Mindenki megnézi, mert szembetűnő, mégha nincs is a kirakatban. A kérdésem lényege, hogy most akkor melyik a fontosabb: nagy mellek, vagy a lapos has? :) Mert a kettő együtt nem létezik (nem láttam még rá példát).
2015. jún. 14. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Én teltebb vagyok. Szélesebb a csípőm, van fenekem, a combom sem olyan nagyon vékony, van egy kis pocim is, és nincs nagy mellem, mégsem volt soha gondom a pasik terén!:) Nagyon nem! Akit akartam, megkaptam.:)

Szóval egyáltalán nem számít, hogy kinek mekkora a melle, ha egy nő az alakjától függetlenül (és itt most ne a két végletet értsd, hogy sovány és kövér, hanem mindent, ami a kettő között van) csinos, jól érzi magát a bőrében, akkor igen is meg tud fogni egy pasit és igen is lehet szimpatikus és vonzó a pasik számára. Akkor is, ha nincs nagy melle, és nem is vékony.

2015. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Relativ h mi a nagy mell en 32/DD melltartot hordok, lapos a hasam, vekony vagyok es gym-be jarok, meg sosem volt problemam:-)


Sztem ez nem attol fugg h kinek mekkora a melle vagy lapos e hasa, hanem kemia. Ha valaki dagi de mondjuk tetszik a sracnak akkor nem szamit, hogy mondjuk nem egy topmodell es vice versa.


A jelenlegi pasimnak baromi nagy hasa van, egyebkent sportos, szeles vallak, izmos lab....csak ugye a has. De nem erdekel, mert ot szeretem es igy meg a hasa is tetszik, ettol fuggetlenul lerangattam gym-be mert ugye egeszseges elet, de mivel kovernek erzi magat igy csak frusztralta a dolog:-))


Szoval hidd el nem a kulson mulik:-)

2015. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Igenis fontos az alak. Ez a nő szemmel láthatólag jól érzi magát, meg szexi ruhában is van, mégse fognak tapadni rá a pasik.

[link]

2015. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Nálatok nőknél olyan a cici méret kérdés, mint nálunk pasiknál a biga méret.

Szerintem egymást tesszük beteggé!

Pl nekem nincs nagy izém, (olyan átlagos forma), viszont valami oknál fogva nagyon sok partnerem azt mondta hogy szép és formás (jelentsen ez bármit is), ami így utólag azt gondolom, hogy kiegyenlítette és egyensúlyba hozta a dolgokat.

2015. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy a csúnya lányok is elkelnek. Aki csak a külsejével akar tarolni, az általában csak arra kell.
2015. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy olyan imserősöm is van, akinek tényleg nincsenek mellei, olyan a mellkasa, mint a pasinak, mégis 10 nemtudom én hány éve van párja, úgyhogy SEMMI nem számít, határ a csillagos ég, dagi is lehetsz.
2015. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezt a jókora nagy baromságot megint honnan szedted? a kis butus fejecskéd csak ezt látja?


Én valahogy több vékonyabb nőt látok akik többségével bejönnek a férfiaknak...

2015. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nekem az ilyen alkatú nők jönnek be:

[link]

[link]

2015. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!