Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat számit a mellméret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számit a mellméret?

Figyelt kérdés
Nagyon kis melleim vannak,nem hiszem hogy lesznek nagyobbak. A fiúkat ez nagyon zavarja? Ha amúgy szép arc+átlagos ttestalkat+hosszú haj. Milyen ruhában lehetne így jól kinézni? 17l
2015. ápr. 2. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sôt! :) Én nagyon szeretem a pici ciciket. :)
2015. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Jobban számít hogy milyen az alakja, hogy néz ki.


Amúgy cuki vagy. Írj rám. ;)

2015. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A formás popsi fontosabb.
2015. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl van misztifikálva, épp, ahogy a farokméret. Eddig jobbára kisebb mellű barátnőim voltak, és tökéletesen elégedett voltam velük.
2015. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, kicsi mellekkel is lehet sexi egy csaj
2015. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3hónapja még azt mondtam volna, hogy brutálisan sokat számít. Mostmár csak azt mondom, hogy kb. fontos.

Olyan lányt láttam.. Kabátban volt, rámnézett, és olyan szexuális kisugárzása volt, hogy helyben felállt xD Pedig random lányokra nem nagyon szokott csak úgy felállni az utcán.

2015. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RRR ***** válasza:

ne csak mellből állsz

az egészed számít

ne izgulj e miatt

2015. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi pánik :) van egy ismerősöm akinek 30éves korában nőtt meg 85B ről, 95D re a cickója ;)

Hogy mitől rejtély, de én nem panaszkodtam :D különben nem számít, nem ez alapján ítélem meg a nőket.

2015. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mell nem szamit. Lehet barmilyen csak epp a ketto hasonlitson. 31, F
2015. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Scav ***** válasza:
Számít a mellméret! Nem szeretem, ha nagy. Csak a kicsi és a közepes jön be.
2015. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!