Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? En lepjek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki mindig ha meglat mosolyog ram,mint a tejbetök

De semmit nem lep

Cukii srac

Es olyan imadnivalo a mosolya

:-)

Ertelmes valaszokat kerek ha lehet

Elore koszi

Pussz


2015. jún. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyire számít a mosoly?
2015. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lépj.



Én még csak 15 éves voltam, mikor megtetszett egy 17 éves fiú, de nagyon. Külsőre helyes, nagyon okos, tiszta lelkű. Ezek mind imponáltak. Akkor mentem oda suliba, ő meg 12.-es volt, gondolkodtam, hogy ha nem lépek, akkor elballag és nem lesz út amin keresztül megtaláljam, úgy igazán. Ezért már szeptember végén érdeklődtem felőle.

Volt egy megemlékezés, ahol többszöri szerepet vállaltam. Az utolsó előtti résznél kuka maradtam és ahogy kisétáltam úgy fordultam is vissza a mikrofontól, mert egyszerre mindent elfelejtettem. Pont akkor vettem észre, hogy hol van és elakadt a szavam. Utána összeszedtem magam és utoljára még ki tudtam állni, csak nem néztem arra.


Elmeséltem, hogy ez miért volt és jött is minden, mert egyik ismerőse is megtudta ezt és mondtam neki, hogy nem akarok csak úgy besétálni hozzájuk, hogy jöjjön ki, a többiek meg majd susmorognak rólam, hanem megbeszéltük, mikor találkozott vele, akkor kihívta az udvarra, elmondta, hogy nekem ő tetszik, és úgy álltam elé először szemtől-szembe.


Elmondtam, hogy tetszik, nem féltem, mert volt önbizalmam. Nem voltam közömbös neki, kezdeményezni kezdett és átvette az udvarlás szerepét.

2015. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De olyan flortolosen mosolyog

Erted?

Pasi vagy amugy?

Csak kerdem

2015. jún. 11. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs megtiltva, hogy a hölgy is kezdeményezhet, te is léphetsz egyet felé.
2015. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lépjél te. Nekem is volt egy barátnőm, 17 éves koromban, aki 15 évesen kezdett ki velem.

A mai fiúk meg olyan félősek, hogy komolyan veszélyben van az emberi faj.

37F

2015. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fog leszakadni az ég ha te lépsz, te nyitsz felé, ha nem teszed meg akkor nagy valószínűséggel nem fog történni semmi, majd szépen lassan elfelejtitek egymást, és egy idő után egyikőtöknek lesz majd valakije, aztán ez is füstbe ment.
2015. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!