Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért kerüli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kerüli a találkozást a lány?

Figyelt kérdés

Egy ideje már beszélgetek facen vele, neten ismertem meg és kb 1 órányira lakik tőlem.

Nincs köztünk nagy korkülönbség.

Elég jól eldumálgatunk facen és felvetettem hogy találkozhatnánk de vmiért kerüli a dolgot és nem mondja h miért. Azt írta h korábban találkozott így vkikkel de csalódás volt. Kicsit zárkózottabb típusú a lány.

Talán nem jövök be neki kép alapján? de akkor miért áll szóba velem?


2015. jún. 8. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont azért amit mondott. Csalódás volt.

Azért van bennünk egy bizonyos félsz, mikor egy jóformán idegennel találkozunk. :)

2015. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De igazából mit veszíthet? Ha nem vagyok neki szimpatikus akkor legközelebb nem találkozik velem és kész..

Még el is megyek abba a városba, utaznia se kellene. Nekem az az 1 óra nem tétel.

2015. jún. 8. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, hogy nem veszít, de lehet abban nem bízik, hogy olyan vagy mint facebook-on kersztül. Az emberek végülis úgymond "látatlanban" bármilyennek be tudják magukat állítani.
2015. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Azt írta h korábban találkozott így vkikkel de csalódás volt. Kicsit zárkózottabb típusú a lány."

Gondolom itt van a kutya elásva és nem a külsőddel vagy akármi mással van gond.

Mit takar az, hogy egy ideje már beszélgettek? Mennyi az annyi?

Én is egy eléggé zárkózott lány vagyok, nem tudnék fejest ugrani egy találkozóba rövid idő után. Nem a monitor másik felén ülő emberrel van a gond, hanem azzal, hogy annyi kétség és félelem van bennem egy ilyen dologgal kapcsolatban (mi lesz, ha béna leszek, kiröhögtetem magam, ilyesmik), hogy félek belemenni. De amikor megemberelem magam, akkor nincs visszaút.

2015. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azert all szoba veled mert unatkozik. Ha bejonnel neki, mar reg belement volna a talalkaba.

Igen, van olyan, hogy csalodnak a lanyok. Epp ilyenkor ugranak azonnal, hogy talalnak egy nekik bejovo pasit.

Amugy meg, 'veletlenul' utazz arra a kornyekre mert 'epp ott van dolgod' es dobj neki egy smst, hogy csao, itt vagyok a kornyeken, dobjunk mar be egy kvt'.

Kb itt biztosra kiderul, mennyi eselyed van

2015. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyjából fél éve de akkor még nem rendszeresen hanem csak néha-néha, volt hogy jóideig egy üzenetet se váltottunk.

Pár hete viszont szinte minden nap írogatunk egymásnak.

2015. jún. 8. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszel neki képről. A többi csak duma.
2015. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Oh, baratom, a fel ev az nagyon hosszu ido. Jo esellyel mar a 'dinka netes barat' kategoriaban vagy.

Mondtam, ha biztosra akarod tudni, csinald azt amit fentebb irtam.

2015. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első beszélgetés és az első találkozás között fél év telt el nálunk. Lassú vagy nem lassú, de mi nem bántuk meg, hogy ennyit beszélgettünk.

Ne temesd el magatokat! :)

2015. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ozike, nalatok is ugy volt, hogy a srac rakerdezett tobbszor a talalkara, te meg mondtan h nem mert blablabla, aztan hetedszerre beadtad a derekad fel ev utan?
2015. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!