Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, hogy egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, hogy egyszerűen nekem sose jön össze?

Figyelt kérdés

Tehát hogy is mondjam... 25 éves vagyok, és még senkim se volt, és ez engem nagyon frusztrál, nem azért mert , csak hogy legyen már valakim, hanem azért mert szükségem van valakire, akivel együtt lehetek, aki a másik felem, a jobbik énem .


Tény, régebben nem igazán foglalkoztam vele, de mondjuk úgy 4 éve viszont akárhogy próbálkozok, egy randi két randi három randi... és kb itt megáll a dolog, pedig nem vagyok az ajtóstól a házba típus (hát igen, nagyon nem, és ezt értsétek úgy ahogy akarjátok :S egyszer megkaptam azt hogy túl jó vagyok, lehetnék rosszabb is... )


Mindig a legyünk barátok dumával végződik minden. Az utolsó az olyan volt, mivel munkatársak voltunk, hogy fél évig kerülgettük egymást, olyan kéthavonta mondta a lány, hogy hagyjuk, aztán mindig ő jött vissza hozzám, hogy hiányzok neki. (mint pl két hete is írt üzenetet az asztalomra ... kövezzetek meg érte, de én nem tudok csak barát lenni olyannal akit kb szerettem.... )


Továbbá nem tartom magam rondának se (képet is küldök üzenetben, ha kell ) és hülyének se , nincsenek hatalmas teljesíthetetlen igényeim, gyakorlatilag lassan ott tartok, hogy csak nő legyen (na jó ez azért túlzás, de hát mindenkinek van zsánere) Szóval mindenkinek lehet van esete, de hogy én senkinek se lennék az ? Gyakorlatilag a csillagokat lehoznám, de ez eddig még nem volt elég, mit tegyek, hogy végre valakinek elég legyek?


25F


2015. jún. 7. 20:27
1 2
 11/18 eper-répa-barack ***** válasza:
Légy elérhetetlen.Akit nem lehet olyan könnyen megkapni.Ilyen téren a nőknél is beindul a vadászösztön, nem csak a férfiaknál:)
2015. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Elérhetetlen? Amikor így sincs senkim, még tetőzzem azzal , hogy elérhetetlen vagyok? Ahhoz először az kell, hogy rád legyen kattanva...
2015. jún. 7. 21:23
 13/18 anonim ***** válasza:
Igy is elérhetetlen, épp ez a baja :)
2015. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ismerek hasonló gondokkal küszködő srácot, ő pedig már közel negyven éves és soha nincs sikere a nőknél. Pedig egy igazán jóképű, magas, jó kiállású, jó testű férfi, mégis maximum egy-két randit tud összehozni nőkkel.

Valamiért nem tudja megfogni, lekötni a nőkkel.

Ha nem vagy nagyon ronda, nem hiszem, hogy a külsőddel van a baj, valami más gond lehet.

2015. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 eper-répa-barack ***** válasza:
Ezzel inkább azt szerettem volna kifejezni, hogy mint írtad a csillagokat is lehoznád..Szép és jó, de a tálcán kínált nem gyere be. Ilyenek a nők...the ugly truth(mellesleg a férfiak többsége is,de ez most mellékes).Az elérhetetlenséget arra értettem, hogy ha pl. randira mész, ne ríjon le rólad, hogy ezt a palit hülyére lehet venni, hogy ezzel azt lehet tenni amit akarok.Az kell,hogy úú, ebben az emberben igenis van valami, valami izgalmas, valami megfoghatatlan.
2015. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit írsz, legközelebb majd meglátom... Csak hát azért nem repülnek a sült galambok az úton, szóval azért randit összehozni bárkivel se egyszerű, és hát kilátásban sincs senki jelen pillanatban.
2015. jún. 7. 23:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Csodálom a kitartasod, igazándiból nekem ugyanazok a kilatasaim mint neked, bezzeg aki leszarja a nojet, csalja, lealazza annak van, én meg hiába vagyok jó lelkű senki nem dijazza....25/F
2015. jún. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Először is megkérdezhetem milyen korosztályú Nőknél próbálkoztál? Mert nagyon nem mindegy.......

Tapasztalatom szerint a Nők többsége nagyon gyorsan eldönti azt,hogy ad-e a pasinak esélyt vagy nem. A lényeg az első benyomás...és ezt nem csak külsőleg értem. Ha öltönyben jársz az jó, de ilyenkor felmerül a kérdés , hogy az öltöny jól áll rajtad, ki van a vasalva az ing, stimmelnek a színek és sorolhatnám...vagyis azt nézik van e stílusod és tudod e viselni. Fontos Nekik, hogy kivel mutatkoznak...főleg azoknak akik adnak is magukra.

Ha már eljutottál addig, hogy szóba elegyedtek.....nagyon fontos a közös téma megtalálása és az érdeklődés felkeltése. Nem szakbarbár módon kell nekikezdeni valami monológnak, hanem puhatolózni, hogy a másikat mi érdekli....az a legjobb ha önként elkezd beszélni róla. Ha meg van a közös pont, akkor nem kell azonnal ráugrani, hanem abból kiindulva következő randit egyeztetni és valami indokkal elbúcsúzni. Ha jól csinálod, mindkét félnek azon fog járni az esze, hogy mi lesz a következő randin....van ideje felkészülni rá. A lényeg a fokozatosság, nem lerohanni kell egy Nőt, pont annyi információt kell vele megosztani amennyit még fel tud fogni és szépen fokozatosan előre haladni. Ha már a kapcsolat elején átveszi a kezdeményezést, vagy hirtelen el kezd kérdezősködni(főleg irányított kérdéseket)akkor nem tartja hitelesnek az elhangzottakat....a végére akar járni a dolgoknak,mert úgy érzi valami nem stimmel.

Ha eljut arra a szintre a Nő, hogy önként jelentkezik egy pasinál,akkor van Nála esélyed....csak nem tudta eldönteni, hogy mit is akar Tőled. Valamit hiányol belőled ami számára fontos lenne, de ezt még véletlenül sem fogja elárulni...nehogy könnyű dolgod legyen. Bármilyen furcsa is, de ilyenkor azt javasolnám Neked, hogy passzold át neki a labdát. Kezdeményezzen csak Ő, rakjon bele energiát, döntse csak el mit is akar Tőled, legyél segítőkész, de ne vedd át a kezdeményezést.

37F

2015. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!