Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, hogy egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, hogy egyszerűen nekem sose jön össze?

Figyelt kérdés

Tehát hogy is mondjam... 25 éves vagyok, és még senkim se volt, és ez engem nagyon frusztrál, nem azért mert , csak hogy legyen már valakim, hanem azért mert szükségem van valakire, akivel együtt lehetek, aki a másik felem, a jobbik énem .


Tény, régebben nem igazán foglalkoztam vele, de mondjuk úgy 4 éve viszont akárhogy próbálkozok, egy randi két randi három randi... és kb itt megáll a dolog, pedig nem vagyok az ajtóstól a házba típus (hát igen, nagyon nem, és ezt értsétek úgy ahogy akarjátok :S egyszer megkaptam azt hogy túl jó vagyok, lehetnék rosszabb is... )


Mindig a legyünk barátok dumával végződik minden. Az utolsó az olyan volt, mivel munkatársak voltunk, hogy fél évig kerülgettük egymást, olyan kéthavonta mondta a lány, hogy hagyjuk, aztán mindig ő jött vissza hozzám, hogy hiányzok neki. (mint pl két hete is írt üzenetet az asztalomra ... kövezzetek meg érte, de én nem tudok csak barát lenni olyannal akit kb szerettem.... )


Továbbá nem tartom magam rondának se (képet is küldök üzenetben, ha kell ) és hülyének se , nincsenek hatalmas teljesíthetetlen igényeim, gyakorlatilag lassan ott tartok, hogy csak nő legyen (na jó ez azért túlzás, de hát mindenkinek van zsánere) Szóval mindenkinek lehet van esete, de hogy én senkinek se lennék az ? Gyakorlatilag a csillagokat lehoznám, de ez eddig még nem volt elég, mit tegyek, hogy végre valakinek elég legyek?


25F


2015. jún. 7. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Szard le,éld az életed szépen,ami nem jön össze azt nem kell erőltetni párkapcsolat terén !
2015. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Ne akarjál mindenáron párkapcsolatot.

Nincs elég bajod, még a másét is bevállalnád?

2015. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, vagy alacsony, esetleg túl kedves és romantikus.
2015. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Osztom az első 2 válaszoló válaszát!
2015. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

A leírásodból nekem úgy tűnik, hogy nem vagy elég határozott- mármint, a lány nem lehet benne biztos, hogy hányadán is áll veled, mert oké, elhívod randizni párszor, de ha nem teszel lépéseket, ami jelezné feléjük, hogy te bizony igenis komolyan gondolod, tetszenek neked, satöbbi (nem feltétlenül kell az első randin ágyba vinni, de azért valami határozott kézenfogva járkálás, csók a harmadik randin a legtöbbeknek már szinte elvárás). Ha nem jelzed határozottan feléjük, hogy te igenis őket akarod, akkor elveszítik az érdeklődésüket, és onnantól kezdve nem sokat tudsz már tenni...


Szóval, én amondó vagyok, hogy legyél kicsit pimasz, azt a legtöbben szeretjük, és igenis tedd minden kétséget kizáróvá, hogy te őt márpedig igenis női minőségében akarod, nem másképp.

2015. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát de hogy legyek határozott, ha semmiféle hasonlót nem látok a másik arcán ?
2015. jún. 7. 20:48
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy nő által írt blogról részlet.


"Egy jó hírrel zárnám, bár ez elég szubjektív, és lehet csak nekem az, tehát saját bevallása szerint a férfi populáció 32 százalékának az elmúlt évben nem volt senkije... vagyis minden híresztelés ellenére van itt szabad férfi bőven. A nőknek csak 19 százaléka vallotta ugyanezt, hogy most ez matematikailag hogy jön ki én ebben a melegben meg nem mondom, hogy most 13 százalék férfi két három nővel is van, vagy hogy, egy százalék haremben él, nem tudom bele is zavarodok azt hiszem, a lényeg a 32 százalék szabad férfi. Erre összpontosítok ezen a nyáron!"


Azt kell tudni, hogy ő azt nem veszi észre, hogy azon a 32%-on ő úgy átnéz, mintha nem is léteznének.

Mint ahogyan a kérdezőn is átnéznek a nők.

82% os hülyeségeket beszél. Valamelyik másik hozzászóló írta a tutit. Külsőddel lehet gond elsősorban. Sportolj. Hobbi satöbbi. Első kettő sem akkora butaság, de elég ha csak úgy teszel, mintha nem is érdekelne annyira a csajozás, de ha ehhez nem adott a minimum átlagos külső -vagy inkább jobb- akkor teljesen mindegy mit csinálsz, semmit nem érsz vele.

Szóval : Sportolj

2015. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
őőő 185 magas vagyok, olyan 78 kg, diplomás ingben zakóban dolgozni járó emberke vagyok. Most már kíváncsi vagyok, aki szeretné, annak küldök képet hogy véleményt mondjon.
2015. jún. 7. 21:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne azt figyeld, hogy a másik mit csinál, hanem arra törekedj, hogy te mutasd ki, mit is szeretnél. Attól, hogy a másik még nem lelkesedik, neked finoman, de határozottan nyomulnod kell már az első randin is. Egyébként a jófiúk csak akkor kellenek, ha tudnak rosszfiúk is lenni, legalábbis a nők többsége így működik.
2015. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Továbbra is: Sportolj

Lehetsz 185 magas, ha nincsenek izmaid az látszik a testtartásodon (bedőlt váll, hajlott hát stb)

Már ha nem kamuztál, csak azért, hogy leteszteld, ugranak e a csajok rá (az poén lenne, legalább humorérzéked van)

2015. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!