Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kicsit telt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kicsit telt vagyok, már nem is kellek a jó pasiknak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Kerdező magassag súly?
2015. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó pasi nincs!

Csak jó nő!

2015. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%

Igen, te már csak a csúnya, kövér, pszichiátriai eseteknek fogsz kelleni.


Másrészt pedig ha zavar a teltséged, próbálj tenni ellene (úszás, futás, ugrókötelezés, kerékpár (( MOL Bubi :)) ). Ez egyébként nem is inkább a teltség, hanem saját egészséged miatt (gondolom nem szeretnél 40-50 évesen szívrohamot kapni).


Keress hobbit, ami elfoglal, még ha nem is sport. Találd meg a helyed a életben.

2015. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nem tudom mit vagy kit értesz jó pasi alatt.


Nekem tetszenek a teltebb nők és egyáltalán nem gondolom csúnyának, sőt. Személyesen az a véleményem, hogy egy teltebb nő is lehet ugyanolyan szép. Továbbá nem ez a döntő egy nő személyét illetően, hogy milyen alkata van. A személyiség sokkal fontosabb.


Nem, nem a súlyod dönti el, hogy mennyire vagy értékes nő. De lehet azok a pojácák, akiket te jó pasiknak tartasz, így gondolkodnak és ez alapján ítélnek. Ha kicsit szétnéznél a világban, rájönnél, hogy a bájgúnár divatmagazinokban mutogatott férfiideálon kívül van sok más pasi is. Csak lehet ezeket csúnyának tartanád és ezek nem kellenének neked, mert nincs kockahasuk vagy kicsit kopaszodnak, esetleg szemüvegesek... Vagy ki tudja milyen kizáró tulajdonságuk lehet, amiért a nők úgy megvetik őket, hogy nemhogy jó pasinak, de még férfinak sem tartják őket.


Nem azt mondom, hogy adj lejjebb az igényeidből. De elég felszínesen tetted fel a kérdést és a rövid hozzászólásaid alapján nem lehet tudni, mennyire gondoltad komolyan ezt a kérdést és mi van a háttérben.


De én nem vagyok jó pasi :)

2015. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kicsit telt ez nálad mennyi?

160 centihez 62 kiló vagy 85.


Ha neked bejön egy pasi miért akarnád megváltoztatni?:D

2015. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kövérnőtimádó ***** válasza:

Kedves kérdést feltevő hölgy!

Szeretném megosztani Veled (és az érdeklődőkkel) , hogy koromhoz képest (62 éves) sportos, fitt alkatú vagyok és úgy általában könnyen ismerkedő, a nőknél viszonylag hamar sikert elérni képes vagyok. Évekig kerestem, kutattam egy kimondottan kövér Nőt. Végül nagy nehezen sikerült, s azóta együtt élvezzük a testi és lelki örömöket. A történet egy társkeresőn indult, ahol 90 kg-nak írta magát, de szerencsémre a valóságban ez 130 kg. lett. Mindketten odavagyunk egymásért és felfedeztük a kövér nő kielégítésének a lehető legjobb közösülési pózait is. Ahhoz képest, hogy eleinte mennyire nem volt önbizalma, mára már ott tartunk, hogy Ő irányít és újabbnál újabb tabukat döntünk meg. Én hálás vagyok a sorsomnak, hogy egy igazi cellulitiszes bőrű kövér démont tehetek boldoggá.

2017. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!