Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy valaki gyakran elmegy csajozni és vagy 50 lányból az összes elutasítja, vagy hogy társkeresőn 200 levélből semmi randija nincs?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 00:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy szarul kezdeményez, mi szerinted a jó kezdeményezés, a "szia XY vagyok!" vagy a "bocs nem tudod nem tudod...?" vagy a "mi a helyzet" vagy "meghívhatlak egy italra" vagy ha valami bókot mond az ember kicsit beszél aztán elkéri a számát vagy mi az ami neked a legjobban működött?"


Nem a szöveg a fontos, hanem a mögöttes hozzáállás. Nekem mindig akkor reagáltak a legjobban, mikor nem görcsöltem rá a csajozásra és inkább a saját szórakoztatásomra csináltam a dolgokat, nem érdekelt a végeredmény, csak jól éreztem magam a bőrömben.

2015. máj. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A normális nők elkelnek.

Társkeresőn 5. kérdés milyen autód van?

Férje van: Unatkozik, találkozni csak egy dugásra ér rá.

ATM-et keres

Vallásos: Ezzel leveleztem utoljára. 40-es,nem volt férjnél, gyerek nincs, de még akar. Dugás persze csak házasság után.

52 F

2015. máj. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet erőltetni.... ha közben azt számolgatod, mibe van ez már, az kilátszik.

A társkeresőn meg ha valakit találtam az pszichopata határon....

ha már net, akkor valós profilú helyeken, játszós, beszélgetős fórumon - és ne rámenősen.

Álláskeresésnél is ilyenek az arányok, ez van.

2015. máj. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem normális, de sajnos egyre gyakoribb ez a helyzet. Én is számtalan próbálkozáson vagyok már túl, és semmi.
2015. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Normális, mert a csúnyákat szokták ilyen mértékben elutasítani.
2015. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Társkeresőről vélemény.


6 évet töltöttem rajtuk, több 1000 egyedi levelet küldtem szét, találkoztam netről 3 csajjal, amiből 0 kapcsolat lett (nem én nem akartam)


És kb volt vagy 5 aki beígérte a találkozót és bszott eljönni.


Szóval ez is olyan mint a lottó, kitöltöd a szelvényt és vagy nyersz vagy nem!

2015. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hátha mind az 50 lányhoz ugyanazzal a rossz stratgiával, vagy rossz csajozós dumával közelít (Pl Szia cica, van gazdád?), akkor nem is csoda. De a leveleknél is ugyanez leehet a baj. Ha 200-szor lemásolja kontroll c kontroll vével ugyanazt a rosszul megírt levelet, akkor mit csodálkozik, hogy senki nem ír?
2015. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát de a csávó is azt írta eggyel előtted, hogy ő sem ctr-c ctr-vzett, hanem egyedi szöveggel semmi. Egyikünk sem írta, hogy a szia cica van gazdád a szövege. Meg mintha túl nagy lenne az a csoport, amit a csajok csúnya pasinak hívnak, kb a pasik 95%-ával nem is randiznának a csajok, ha azok elhívnák, nem?
2015. jún. 1. 22:48
 19/21 A kérdező kommentje:

"Nekem mindig akkor reagáltak a legjobban, mikor nem görcsöltem rá a csajozásra és inkább a saját szórakoztatásomra csináltam a dolgokat"


Amikor már csak a harmadik csaj utasít el, akkor már egyre kevésbé érzed jól magad a bőrödben, hogy lehet valaki laza, akinek mondjuk évek óta nincs nője? Ha viszonylag könnyen becsajozol, mert jól nézel ki, akkor nyilván könnyen nevetgélsz.

2015. jún. 1. 22:52
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezt huszonéves szűzként meg tudtam anno csinálni, szóval ez ne legyen már kifogás.
2015. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!