Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális lányok 20 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális lányok 20 éves kor fölött mind foglaltak? 23/F

Figyelt kérdés

sok olyan lányt megismertem már akik egyedülállóak és pasira vágynak, eddig oké


egyiknek se vagyok az ideálja, minden lány barátként tekint rám, de nem problémázok ezen, tényleg nem, nem jöhetek be minden lánynak, úgyhogy még ez is oké


viszont az már borzalmas hogy minden egyedülálló lánynak van valami iszonyat taszító tulajdonsága: vagy flúgos, vagy idegroncs, vagy durván hangulatingadozó-egyik percben együtt nevetünk aztán teljesen összeomlik, majdnem sír, majd megint nevetünk, vagy szenny műsorokat néz, vagy megrögzötten szerelmes valamelyik focistába, vagy hülye önsajnáltató depressziós csirke, vagy hányingerkeltően pesszimista mindenben csak rosszat lát, vagy a nevét se tudja leírni jól, vagy túlzásba viszi az affektálást kényeskedést, vagy megtervez előre 30 évet az életéből aminek 99%-a úgyse jön be mert az élet máshogy alakul, vagy a felhők fölött lebeg annyira el van szállva.....


kezd már nagyon elegem lenni abból, hogy alig találni normális lányt a 20 és 24 közötti korosztályból. nincs nagy igényem tényleg, csak legyen végre normális értékrendű, racionális életfelfogású. nekem nem a cicababa kell akitől fél perc alatt a hajam is égnek áll, hanem egy teljesen normális lány. de amikor megismerek valakit, az hétszentség hogy kibukik a lányból valami kiábrándító tulajdonság.....


és ez nem arról szól hogy nem tudok alkalmazkodni, mert igenis képes vagyok rá, de amikor ilyen eszelős dolgokkal kell szembesüljek, attól elmegy a kedvem, hogy megejtsük a következő találkozót.


2015. máj. 26. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérlek kifejtenéd, hogy te milyen vagy?


Azon nevetek 5 perce, hogy konkrétan pontról pontra leírtad a menstruáló nő pszichológiáját.


Nagyjából 50-60 évesen talán megtalálhatod az ideális jelöltedet.

2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!