Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy újabb "sosem lesz senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb "sosem lesz senkim kérdés"?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van itt, és igazából nem is várom innen a megoldást, csak szeretném leírni, hátha valaki megihlet valami jó tanáccsal, biztatással, nem tudom.

Más lányok is írnak ide, hogy nincs kapcsolatuk, vajon hol van a hiba? Nekem is ez a gondom, csak nem ott a baj, hogy "jelenleg nincs", hanem hogy soha nem is volt (egyszer még szinte gyerekfejjel, azt nem számítom kapcsolatnak).

Ilyenkor általnában az a válasz jön a lányoknak, hogy azért, mert válogatnak és/vagy nem keresnek. Na már most, nálam nem próbálkozik soha senki. Ez nem eltúlzás, komolyan senki. Egyetlen egyszer volt, hogy egy férfi odajött hozzám, róla is kiderült, hogy kétszer annyi éves mint én és foglalt. Most jönne a "neked is kellene próbálkozni" rész. Igen, ez a másik gond, hogy én próbálkozom, lány létemre - ezt most nem azért, nem vagyok az a fajta, hogy csak a férfk kezdeményezzenek, de ez meg már a másik véglet. Hiába nyitok feléjük, semmi. És igen, egyértelmű vagyok, nem a mosolygást veszem kezdeményezésnek, de egyszerűen egyiknek sem kellek. Vagy egyenesen elutasítanak, vagy közvetve. Ez így leírva úgy hangzik, mintha minden jöttmentet leszólítanék, vagy esetleg arra gondoltok, csak a "10/10-es" fiúkat látom meg. Akkor szoktam lépni, ha komolyan tetszik a fiú és úgy érzem, összeillenénk. Válogatós olyan szempontból vagyok, hogy az intellektuális részben, illetve személyiségben kell hogy passzoljon, ez leszűkíti eléggé a kört, DE azért jópár ilyen férfival találkoztam már.

Mondhatjátok, hogy "akkor jön a szerelem, ha nem keresed". Lehet, hogy igaz, mégsem tudom elfelejteni, hogy nagyon magányos vagyok, és akarva-akaratlanul azon agyalok, mi a franc gond van velem? Mi az, amiért nem hogy nem nyit felém senki, de ha én teszem azt, akkor csak az elutasítás jön? Persze, erre nem tudtok választ adni ti, akik nem ismertek, de annyira rossz érzés ez. Nyilván nem jöhetek be mindenkinek, nyilván nem vagyok az a lány, aki felkel, és gyönyörű szép, de mindent megteszek, hogy mind külsőleg, mind belsőleg a legjobbat adjam magamból. Próbáltam máshogy hozzáállni, egy ideig nem is érdekelt a dolog, de most megint eluralkodott rajtam a magány, mert hiányzik az, hogy szeressenek.

Tudom a választ: hagyjam a francba az egészet. Igaz, én is tudom, csak nehéz.


2015. máj. 23. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mit szolnál ahhoz a felvetéshez, hogy válthatnánk pár üzenetet?

Kíváncsi lennék rád. :)

Gondolom az ország másik végében laksz mint ahogyan ez szokott lenni.

Ha gondolod keress meg és beszélgethetünk.


27/F

2015. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10: Köszönöm a biztatást :) Amit az elején írsz, nagyon is igaz, vannak pillanataim, amikor én is így látom a dolgot, hogy jobb, hogy nem jött össze, ha úgysem volna illettünk össze. Viszont mégis néha, mint most :D még mindig elfog a rossz érzés...
2015. máj. 23. 21:17
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom... Ez a rossz érzés... Sokat gondolkodom ezen és érdemes megfigyelni a saját hangulatingadozásaidat. Lehet egyszer azt érzed, hogy már bármit megtennél csak legyen valakit, másnap meg hogy "menjen mindenki a francba és leszek remete a hegyen", harmadnap meg inkább megkeresnéd az ellentétes nemed tökéletes személyiségű egyedét, majd ismét "rohadtéletbedemagányosvagyok és nincs senkim, pedig még a primitív suttyó bunkóknak meg ribiknek is van valakijük"


Nagyon nehéz racionalitást vinni ebbe az egészbe. De meg kell próbálni :) Meglepő hogy a biológia meg a kémia mennyire át tudja írni az ember döntéseid, gondolatait, főleg ha olyan a hangulata is éppen.

2015. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt éreztem sokáig.

Aztán tudod mit mondtam magamnak? Ha sosem jön össze, ennek oka lehet. Néha jöttek- jöttek még a gondolatok: velem van baj? én vagyok a fura? 21 évesen sosem volt komolya kapcsolatom, leszámítva a középiskolás naaaaagy szerelmet. (egyébként nem volt nagy elvárásom- szőke herceg fehér lovon...)

Most az egyetem alatt kinyílt a világ új emberek, új ismeretségek. Viszont akivel közös volt a vonzalom, majd' 300 km-re lakott. Aki nekem tetszett, annak én nem, vagy futó kapcsolatot keresett.

Aztán eldöntöttem, majd jön, ha eljött az ideje. Éltem az életem, programokat csináltam és élveztem, hogy a saját fejlődésemre használom fel a perceket (nyelvet kezdtem tanulni, és elkezdtem rendszeresen futni- addig sem agyaltam feleslegesen).



5 hete, hogy egy egyszerű házubuliban megismertem valakit. Akkor kattant bennem valami,és tudtam, hogy miatta volt eddig így az egész. Lehet,hogy ez furán hangzik, de nem az. :) Alig értem haza, már üzenetet kaptam tőle és azóta is bukfencet dob a gyomrom, ha csak rá gondolok.


Szerintem mindennek meg van a maga ideje. Ne sürgesd és ne keress magadban hibát. Engedd el a görcsös akarást és élvezd az életet. Minden sikerül, csak hinni kell benne!! (Nem akartam hosszúra nyújtani a választ, de muszáj volt, hogy elhidd- én is ebben a cipőben jártam eddig. )


Sok sikert és és ne add fel, Rád is vár valaki! :)


L/ 21

2015. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Örülnék ha nekem is eljönne az én időm,mert a visszautasitáson meg a "most nem állok készen egy kapcsolatra,de 3nap múlva teljesen más fickóval van" kicsit ezekből elegem van....25/F
2015. máj. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Annyira szánalmas, amikor egy nő azért rinyál, mert úgysem lesz senkije. Tessék, kiírtad ezt a kérdést és lefogadom máris 50-en rád startoltak. Egy szaros gallyat nem kell arrébb tenned nőként a párkapcsolatért, ha már így alakult legalább de sajnáltasd magad, hanem maradj csöndben és élvezd a válogatás kiváltáságát, mert ne feledd, lehetsz akármilyen rusnya, lehetsz akármilyen ostoba, mindig lesz egy férfi, akinek kelleni fogsz, mert neki a lécet olyan alacsonyra tette a társadalmi kasztrálása, hogy el fog fogadni téged. Ha egy férfi ugyanebben a helyzetben van, akkor neki csak egy kötél kell meg egy fa, aztán a továbbiakban a teremtőjével társaloghat.
2015. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy fog jönni ilyen válasz, ezen viszont nem tudok mást, csak nevetni egy jót :D :D
2015. máj. 24. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!