Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg a testsúly mániámtól?

Figyelt kérdés
Soha semmilyen helyzetben nem tudom jól érezni magam, mert mindig testsúlytudatos vagyok. Bármilyen behatás ér, mindig erre gondolok, vagy hogy emiatt nem élvezem. Az is szomorú, hogy még emlékszem egy két évvel ezelőtti jelentéktelen délutánra, mikor a metrón láttam egy kövér lányt, egy jóképű, izmos fiúval, és akkor megakadt rajtuk a szemem, de azóta sem mennek ki a fejemből. Mit tegyek? Segítsen valaki.
2015. máj. 23. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem: a saját testsúlyoddal van problémád, vagy azzal, hogy másnak muszáj tudnod, hány kiló és hiába kedves meg jófej, ha több, mint ami neked a maximum, akkor nem kell és otthagyod? Mert erre nem lehet rájönni abból, amit írtál.
2015. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legfőképp a sajátoméval, vagy ugye ha bármelyik srác kisebb, mint én.
2015. máj. 23. 16:41
 3/4 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Az zavar téged, hogy túl nagy a testsúlyod, vagy igazából nem az, csak te érzed úgy?
2015. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*metrón láttam egy kövér lányt, egy jóképű, izmos fiúval, és akkor megakadt rajtuk a szemem, de azóta sem mennek ki a fejemből


Valószínűleg ez lehet veled:

Sokszor mondják, hogy nem a külső a lényeg, neked viszont a külső a lényeg, és azt hiszed, hogy nem létezik, hogy teltebb emberek társra tudnak találni, és valóban őket lehet szeretni. Aztán szembesültél vele a metrón. Pedig te sokkal vékonyabb vagy mint az a nő, és hogy hogy ő össze tud szedni egy ilyen fazont és te nem. Ez van benned.

Fogsz még sok sok ilyet látni.Egészen addig míg meg nem tanulod, hogy az embereket nem súlyuk alapján fogod kategórizálni, hanem egyéniség, értelem, szív alapján.

2015. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!