Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért töketlenek a mai srácok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért töketlenek a mai srácok? Seriously.

Figyelt kérdés
Itt van ez a srác, nagyon jófej, bírom, sokat dumálunk és találkozunk is. Bókolgat, brutál kedves és mégis, ha érzelmekről kellene beszélni ( mert már tartunk itt) akkor egyszerűen megáll a világ. Pedig azt vallja, a srácnak kell előbb lépnie. Hát miért nem lép? :D Mert amúgy látszik rajta, hogy szeretné, ha több lenne köztünk, mint egyszerű barátság, mégis ez a helyzet! És még a srácok mondják, hogy a nők bonyolultak, holott ők inkább kerülgetik a forró kását, minthogy egyenesen kiböknék amit éreznek vagy mit szeretnének. Bókolgat, de ha a fiúnak kell előbb lépnie szerinte is, kérdezze meg akarok e kapcsolatot és ne kerülgesse a témát. Lehet jobb lenne, ha én térnék rá erre, nem? :)

2015. máj. 23. 00:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Bizony a szerelem bonyolult dolog, még jó,hogy vagy 11 éve voltam szerelmes utoljára, azóta semmi :) Yeah, ez az, nekem nem igen fogják elvenni az eszem, és a szabadságom.:)
2015. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

ki a tököm alja az a kádár kata?


egyébként nem töketlen a többség,de mit valljon be? azt hogy megdolgozna könnyesre?


én kibököm mit akarok,és érzéketlennek mondanak érte? na ilyenkor mi van? nem mintha érdekelne...

2015. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kádár Kata az egy népballada egyik főszereplője, egy jobbágy csaj, akibe szerelmes volt egy nemes, vagy mit tudom én már milyen rangú fickó, csak a srác anyjának nem tetszett a dolog, a vége az lett, hogy meghalt mindkettő Kata is, meg a srác is, ha jól emlékszem.
2015. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm bátyám,furán érzem magam hogy sosem halottam még hírét sem
2015. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na a srácot Miklósnak hívták, Gyulai Miklós, különben Kata igen csak bombázó csaj volt, én láttam élőben is, úgy kell elképzelni, hogy a ma ismert legszebb nő mellette még csak a labda közelébe se mehet, nem hogy labdába rúghat :)
2015. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"köszönöm bátyám,furán érzem magam hogy sosem halottam még hírét sem" Lehet,hogy ti nem tanultátok, mi is általános iskola 3. vagy 4. osztályában tanultuk,ha jól tudom,azóta talán nem, az pedig 1992-93 körül volt.
2015. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem töketlen.

Hanem talán fél.

Fél a visszautasítástól.

Ha pedig te nemet mondanál, akkor lehet, hogy az jár az eszében, hogy mint barátot is el veszíthet.

Lépj te! Ha te kezded el akkor meglesz az önbizalma s hamar tökössé válik majd melletted. ;-)

2015. máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasítástól fél, lehet pár lány korábban kiröhögte miután bepróbálkozott náluk.
2015. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Bókolgat, de ha a fiúnak kell előbb lépnie szerinte is, kérdezze meg akarok e kapcsolatot és ne kerülgesse a témát. Lehet jobb lenne, ha én térnék rá erre, nem? :)"


Nem meri megkérdezni,mert akkor meg azért lenne töketlen,hogy nem ő dönt...remélem most már mindent értesz:)

2015. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Javítsatok ki, ha tévedek, de azt hiszem egyenlőség van, ez pedig valami olyasmit jelent, hogy a nő is nyugodtan felkelhet a pics... izé... fenekéről és léphet ő is, nem? Mellesleg mi az, hogy a fiúnak kell először lépnie? Noha csak szakbarbár vagyok a jogban, de ilyen törvényről még a 9 életem során egyszer sem hallottam.
2015. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!