Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy lány teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés

Igazából én erre kér változatot látok, de kérlek segítsetek.

Van egy srác akit elég régóta ismerek, beszélgettünk már többször pár órát meg ilyenek ha úgy alakult hogy valahol összefutottunk.

Majd eltelt kis idő és mivel ő nem írt így hát összeszedtem a bátorságomat és írtam neki. El is beszélgettünk majd én egy idő után elköszöntem. Közben egy esetleges találkozót is megemlítettünk, hogy majd lehetne.

Ezután nem írt nekem. De amikor találkoztunk ugyan úgy beszéltünk.

Mindketten elég elfoglaltak voltunk akkor de végül nem lett semmi nem is beszéltünk.

Azóta személyesen többször beszéltünk viszont én már nem mertem ezt a lehetőséget előhozni és ő sem hozta fel.


Egyértelműek a jelek, és nem akar tőlem semmit vagy lehet, hogy csak tényleg rosszul alakultak a dolgok?

Én már nem tudom meghatározni.

Nekem zavaró, hogy nem írt azóta sem vagy akkor sem.

Viszont mikor láttunk egymást ő jött oda hozzám és kezdett el beszélgetni velem meg ilyenek.

Amúgy mindig kedves és figyelmes velem.

Szóval nem tudom, hogy ezek jelentenek e valamit és ha igen akkor mit.


Gondolkoztam rajta, hogy újra ráírok megkérdezem mi van vele, de a múltkori után nem gondolom, hogy annyira jó ötlet.

Azt sem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy nyomulok, de én nagyon kedvelem.


Szerintetek, hogy tudnám kideríteni, hogy lehet e köztünk valami? Hogy kellene próbálkoznom? Vagy épp mivel tudom magamra vonzani egy kicsit a figyelmét?



23L.


2015. máj. 22. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben, két külön példám van ilyenre. Az egyik az, hogy ugyanúgy elfelejtődött, újra felhoztam, már nem is emlékszem még mi mindenen mentem keresztül de jó vége nem lett.

A másik meg az, hogy felhoztam (másik sráccal persze), úgy alakult hogy el lett napolva viszont pár nappal később a srác új tervvel állt elő és végül annak jó vége lett.


Szóval szerintem ha akar találkozni külön, akkor szólni fog. Ha nem akkor lehet te is felesleges köröket futnál mint mondjuk én.

2015. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én örülnék ha egy lány tenné meg az első lépést és nem én :) Persze ez általában ahogy mindenki szokta mondani a férfi/fiú dolga.
2015. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mit veszítened. Nem beszólásként, de a fiataloktól gyakran hallom ezt a kifejezést, "meg ilyenek" hogy ez honnan jött? Na mindegy, önts tiszta vizet a pohárba. Legrosszabb esetben tudni fogod, hogy csak időpocsékolás. Szóból ért az ember.
2015. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 foglaltfelhasznalo95 válasza:
Nekem már többször volt ilyen. Eleinte élveztem, de így eltűnik a "vadászat" varázsa, és gyorsan érdektelenné vált a kezdeményező lány.
2015. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!