Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni? Vagy csak nekem lenne ilyen nehéz? L/24

Figyelt kérdés
Nálam nem szoroz semmit a kimozdulás s itthonról. Amikor dolgozni jártam se ismerkedtem meg senkivel. Most szinte állandóan itthon vagyok, nincs kedvem se itthonról és nincs is kivel kimozdulnom, mivel nincsenek barátaim sem. Interneten is próbálkoztam sikertelenül. Ha összejövök valakivel is általában hamar lelép tőlem. Emiatt úgy érzem magam mint ha egy genetikai hulladék lennék, akivel valami nem stimmel. Okokat nem mondanak pl. az egyik azt mondta túl jó vagyok hozzá. Meg úgy általában az emberek is megtartják velem az 1 lépés távolságot. Már gondolkodtam az öngyilkosságon is csak nincs bátorságom megtenni. L/24
2015. máj. 15. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Az a fő baj, hogy az ilyen korú lányok a filmeken edződtek. A férfi csak izmos, jóképű, jó keresetű sportkocsis csávó lehet, mert a filmek ezt sugallják. Persze mind ügyvéd és orvos. És a lányok nem akarják lejjebb adni. Addig keresgélnek, válogatnak, finnyáskodnak, hogy a végén egyedül maradnak vagy beleugranak egy idióta házasságba dühből.

Kedves kérdező! A pasikhoz nem kell hozzámenni feltétlenül, csak keresgélni kell, a rosszat eldobni, keresni másikat. Add egy kicsit lejjebb, és meglátod, hogy egy érettségizett fickó is lehet vicces, vagy kedves. A barátnőnknek meg a fészbuknak meg nem kell megfelelni mindenáron. Élni kell, nagyokat kúrni, kajálni, élvezni az életet!

2015. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Felmérések szerint a legtöbb 20-25év körüli fiatal nő keresi élete párját.

Tehát itt egy globális problémára szeretném fölhívni a figyelmet. A hangsúly azon van ,hogy KERESI élete párját.

Szóval nem megtalálja,nem együtt él vele,együtt tervezi a jövőt,hanem KERESI.

Ebben az igében benne van az,hogy próbálgatják a férfiakat,tehát nem állnak meg az elsőnél. . .

Bocsi,ha most kiábrándítottam a romantikus beállítottságú férfiakat,de a különféle szakításokat megmagyarázó indokoknak ez a valódi oka. (40f)

2015. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igaz én csak 1 évvel vagyok fiatalabb nálad de én sem találtam még senkit.

Ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan :) 23/L

2015. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ronda és/vagy hülye akkor nem lehet gond.

Most talán az lehet a gond, hogy otthon vagy és semmihez nincs kedved, így nem csoda, hogy elkerülnek (vagy inkább te kerülsz el másokat).

2015. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mufurc manci az interneten vigasztaltatja magát.
2015. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba ezt az önsajnálatot. Volt már barátot, azt írtad. Mások még a csókig sem jutottak el soha, mégis pozitívan állnak hozzá a dologhoz és nem adják fel.

Értem, hogy magadba vagy zuhanva, de senki nem akar egy siránkozó, gyenge, depressziós emberrel ismerkedni. Előbb ezen változtass.

2015. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi idős srácként mondom, hogy valóban nehéz.

Remélem az öngyilkosságot csak viccből említetted és nem gondolod komolyan. Nem ér annyit az egész.


Számomra nagyon visszataszító a mai nők személyisége.

Én sem járok el helyekre, nincs valami sok barátom. Selejtesnek érzem magam. Tudom, hogy az én céljaim és életem a többi embernek semmit sem érnek. De nem gondolom, hogy el kéne fogadni azt a sok értéktelenséget, ami mostanában jellemzi a társadalmat.


Javaslom, próbálj meg olyan dolgokat csinálni, amiket szeretsz. Valami hobbi, esetleg keress valami életcélt. 24 évesen még kár azon keseregned, hogy nincs párod. Igen, nehéz találni. Én is nagyon sokat gondolkodom ezen.


De ha könnyű lenne, akkor mi értelme lenne az egésznek? Persze, az ember vágyik rá, és tudom, hogy sokszor kétségbeejtőnek tűnik. De talán csak türelem kell hozzá :)


Ha van kedved, privátban leírhatnád az okokat, amikért "leléptek" azok akikkel összejöttél

2015. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%

Vak ember nyisd ki szemeid !

Azért nem találsz,mert keresel!

Ebből persze mások nagyon jól megélnek manapság.(pl:társkereső internetes oldalak)

Ha nem fanyalognátok ennyit,fognátok magatokat és kimennétek az utcára,hát annyi szép nő és fitt férfi mászkál ott,csak meg kellene szólítani a másikat.

De a sok rinyavarancs ezt meg sem meri tenni,inkább hazaszalad és a számítógép mögé bújik,vagy tapogatja az okostelefonját valamelyik közösségi oldalt babrálgatva,és reménykedik hogy küldjön már álmai megálmodott nem létező párja egy üzenetet valahonnan.

Ha egy nő párt keres,annak csakis kétféle oka lehet:

az illető vagy ronda,vagy hülye. A vagy hülye kategóriába a ronda kivételével minden más beletartozik.ennyi,nincs harmadik lehetőség.

2015. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!