Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni? Vagy csak nekem lenne ilyen nehéz? L/24

Figyelt kérdés
Nálam nem szoroz semmit a kimozdulás s itthonról. Amikor dolgozni jártam se ismerkedtem meg senkivel. Most szinte állandóan itthon vagyok, nincs kedvem se itthonról és nincs is kivel kimozdulnom, mivel nincsenek barátaim sem. Interneten is próbálkoztam sikertelenül. Ha összejövök valakivel is általában hamar lelép tőlem. Emiatt úgy érzem magam mint ha egy genetikai hulladék lennék, akivel valami nem stimmel. Okokat nem mondanak pl. az egyik azt mondta túl jó vagyok hozzá. Meg úgy általában az emberek is megtartják velem az 1 lépés távolságot. Már gondolkodtam az öngyilkosságon is csak nincs bátorságom megtenni. L/24
2015. máj. 15. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az öngyilkosságon emiatt nem kellene gondolkozni, vélhetően depressziós állapotba vagy, legyen az első célod ebből kikerülni.
2015. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi miatt butaság öngyilkosságon gondolkozni (meg más miatt is). Kinek lenne ettől jobb? Ha ilyen szinten magad alatt vagy, azt sajnos mások is megérzik, szerintem meg kéne próbálnod elmenni egy pszichológushoz. Egy vidám, mosolygós arcú lánynak az ismerkedés is jobban fog menni, mint egy olyannak, aki már a tekintetével is gyilkol :)
2015. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne add fel, előtted az élet. A társkereső oldalakon több a férfi, mint a nő, próbálkozz csak tovább! Persze ennyi alapján nem lehet megmondani, mi nem stimmel nálad, ha egyáltalán van ilyen. Ha esetleg küldesz egy képet, többet tudok mondani.
2015. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Próbálj meg neten ismerkedni. Sok a fura ember, de ki lehet szűrni az ilyeneket. Nagyobb esélyed van, nagyon sok a fiú és manapság már normális, ha valaki társkeresőzik, manapság sokszor nincs ideje és lehetősége az embereknek ismerkedni.

Én nagyon félénk és csendes lány vagyok, ráadásul nem is túl szép. 20 éven keresztül esélyem sem volt arra, hogy barátom legyen. Aztán elkezdtem ide, meg máshova kiírni kérdéseket, hogy szeretne-e valaki beszélgetni. Írtak 30 évvel idősebbek, meg nagyon buták, meg mindenféle srác, végül pedig összeakadtam egy fiúval, aki azóta is a barátom és nagyon szeretjük egymást :)

Szóval ne öngyilkosságon, meg ilyesmiken gondolkozz, hanem azon, hogy mit tudsz változtatni.

2015. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csak annyiban tudok segít2ni hogy ha szüksèged van rà leszek a levelező tàrsad hogy kiönthesd a szíved, tapasztalatbòl mondom nagyon sokat segít!
2015. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan nehéz, nem vagy egyedül. Beszélgethetünk róla. Öngyilkos nem leszek, már ezeken a gondolatokon túl vagyok. 41/F
2015. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom, de én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ha kapsz néhány pofont, akkor állj talpra, ne add fel!

Nagyon fiatal vagy még. :) 24 évesen kár ezen elkeseredni.


A kapcsolataidban mennyit beszélgettetek a partnereiddel? Mivel azt állítod, hogy okokat nem mondtak, hogy miért lett vége, de azon elgondolkodtál, hogy esetleg a belsőddel lehetne valami gond? És az csupán kifogás, hogy túl jó vagy nekik..blablabla.. emögött sokkal nagyobb dolog állhat.


Folytasd tovább a netes ismerkedést. Tapasztalatból mondom, hogy sikerülhet, ha akarod. Jelenlegi páromat is onnan ismerem és már több mint 2 éve boldogan vagyunk együtt.


Az, hogy azt hiszed magadról, hogy "genetikai hulladék lennék" ez meg fog látszódni a kisugárzásodon is. Szóval jó lenne, ha inkább sokkal pozitívabb és szebb kép alakulna ki magadról!


Azt írod, hogy okokat nem mondanak: de, te nem is erősködtél, hogy megtudd, hogy mi volt az oka?


Az öngyilkosság pedig csak megfutamodás és az a legkönnyebb út! De ha neked ennyit ér az élet, akkor az a te döntésed!


Az egész élet egy változás! Változz! Légy pozitív! Szórakozz, ismerkedj! :)

2015. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Van kedved eljönni velem egy moziba? 2 évvel vagyok több. Persze ha normális testalkatod van! Nem vagyok bunkó de a duci lányok nem tetszenek.
2015. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Biztosan sugárzik rólad ez a negatív hozzáállás.Ami nem csoda,ha taszítja az embereket.Amibe belemerültél,az puszta önsajnálat.Amíg nem törsz ki belőle,addig nem is fog változni semmi.
2015. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Veled egy korú vagyok.

Igazándiból egyetlen ember képes elviselni a baromságaimat (van bőven).

Keresd meg a gyengeségeid, és erősítsd meg.

A pozitívumaid emeld ki.

Keress hobbit, járj társaságba.

2015. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!