Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki nem dohányzik és komoly kapcsolatot keres? És ismerkedni is akar?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 19:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az is hiába! Már 5 éve fent vagyok! Nincs egy értelmes komoly nő!
2013. aug. 15. 21:55
 12/17 A kérdező kommentje:
És még a nők mondják hogy a pasik nem akarnak kapcsolatot, meg nem mernek ismerkedni!?
2013. nov. 10. 20:19
 13/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom teljesen reménytelen bármi próbálkozás!
2013. dec. 30. 15:35
 14/17 anonim válasza:

10. válaszoló vagyok.

Nem reménytelen... ne add fel, próbálkozz interneten is és élőben is, menny el bulizni, hogy ha szereted az ilyen helyeket, ha nem szeretsz bulizni akkor pedig kávézóba vagy ilyen helyekre. Vagy egyszerűen ott van a facebook, manapság már mindenki ott ismerkedik. Ha megtetszik egy nő akkor bejelölöd és elkezdesz vele beszélgetni.

De nem szabad feladni soha sem :)

Sok sikert és kitartást :)

2013. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sehol nem lehet ismerkedni normálisan! Én még egy komoly nővel nem találkoztam! Mindegyiknek csak szexre kellettem! Hát ennyire rossza helyzet manapság?
2014. jan. 10. 12:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Mennyi a legalso korhatár ami elmegy neked?? :)
2014. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
20. Ennyi volt az egyik barátnőm. De komolyabbat szeretnék aki nem csak szexet akar! Mert eddig csak arra kellettem nekik!
2014. jan. 12. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!