Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok javasolni egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok javasolni egy jó társkereső (vagy még inkább társtaláló) oldalt?

Figyelt kérdés
Már szinte az összes társkereső oldalon próbálkoztam, amit csak találtam (kb 9-10 féle oldal), de 4 év elteltével még randizni sem tudtam, nemhogy társat találni. Úgy tűnik pénzkidobás volt az egész. Tudnátok javasolni valamilyen egyéb alternatív oldalt, vagy technikát?

2011. dec. 4. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Élőben kell próbálkozni. Komolyan mondom, társkeresőn manapság már nem lehet. 100-ból egynek ha válaszolnak a lányok.


Vagy ha mindenképp neten szeretnéd erőltetni, akkor fórumok, vagy Twitter. Vagy Facebookon idegenek bejelölése, még az is eredményesebb, mint a társkereső.

2011. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rondarandi.hu
2011. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen fórum? És a twitteren hogyan kell?
2011. dec. 5. 01:06
 4/10 anonim ***** válasza:

randihely.hu


itt ismertem meg a férjemet.:)


25/N

2011. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi a párommal facebookon ismerkedtünk meg, de ha már fórum akkor mondjuk index.hu fórum. vagy nemtom, én oda szoktam néha járni bár nem társkeresési céllal. Hány éves vagy?
2011. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
rockerek.hu mi itt ismerkedtünk össze, másfél éve boldogok vagyunk együtt és mindketten úgy vélekedünk a másikról hogy ő a NAGY Ő :)
2011. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kobudera ***** válasza:
A társkeresés manapság már teljesen átalakult. A "régi" eszmék szerint kevesek akarnak társat, helyette lett sok önmagában sem biztos egyén aki "valamiért" akar valakit, akivel aztán nem tanul meg együtt élni... A társkareső oldalak elég "romantikamentesek", sokat próbálkoztam és még a randi után is értek csalódások mert a másik fél bár velem volt, tovább keresett. (30/F) Nincs biztos recept, de ha az önfejlettségi szinted elég magas akkor megláthatod az élet más egyéb szépségeit is, és így könnyebb lehet minden...
2011. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetséges, hogy akikenk nagyon alacsony az önfejlettségi szintje, azok könnyen párt találnak.
2011. dec. 20. 02:52
 9/10 anonim ***** válasza:
úgy, hogy alacsonyabbak az igényeik mind intellektuálisan, mind érzelmileg esetleg, vagy egész egyszerűen az egyszerűbb emberek hasonló értékrendekkel élnek, így könnyebben megértik egymá és maradnak együtt...legalábbis szerintem.
2011. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fura így 13 év távlatából :)
máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!