Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik neten ismerkedtek össze? (társkereső, közösségi oldal)

Figyelt kérdés
Hogy történt, mi a sztori? :)
2011. nov. 18. 20:04
 1/10 Tréfarépa ***** válasza:
Igen. Maj egy éve ismerkedtünk meg neten. Jövőre lesz a lagzi. Együtt élünk, teljes összhang van. Mindent megbeszélünk. De volt negatív példa is nem is kevés a netes nőkkel kapcsolatban.
2011. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én igen de vége van. hány éves vagy? írj üzit! :)
2011. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
már szakítottunk, de úgy volt h honfoglalón írta h ne lépjek ki,3,5 évet jártunk 20L
2011. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

nekem már volt 1 ilyen társkeresős kapcsolatom. elég rövid lesz a sztori.

hát egyszer regeltem 1 társkereső oldalra, amin láttam 1 nagyon szép lányt. írtam neki, hogy nagyon gyönyörű, megkérdeztem hogy hívják, stb. aznap, amikor megismertem, megkérdeztem tőle, hogy lehet-e köztünk több, mint barátság? erre ő elkezdte mondani nekem, hogy én milyen könnyen szerelmes leszek. másnap, megint beszélgettem vele, és azt mondta, hogy ő is többet érez irántam mint barátság. így tehát összejöttünk. de 2 hétig tartott a szerelem, mert a távolság tönkretett köztünk mindent. próbáltam visszahódítani, de nem jött össze. ma már nem is tartjuk a kapcsolatot.

hát ennyi a történet.

2011. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, csetről, kettő is. Az egyik távkapcsolat volt, nem illettünk össze, de amíg találkoztunk, mindenki hozta a "jópofit", úgyhogy majdnem egy évig bírtuk (jó sok pénzem ráment, mert én utaztam, ő csak egyszer jött le, akkor leadta a nagyjelenetet, hogy ő sose utazott még ennyit.) A másik a szomszéd városban lakott, de az se volt működőképes, mégis egy újabb évet elszúrtam rá, és fizethettem az albérletét. Tudom, én voltam a marha, de ez van. A mostani párommal egy városban születtünk/élünk, véletlen találkoztunk egy közös ismerősünk révén, és nagyon jól megvagyunk egymással. 24/L
2011. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ixdecske ***** válasza:
Én a párommal több mint 4 hónapja vagyunk együtt myvip randin ismerkedtünk meg. És boldog párkapcsolatban élünk.
2011. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is társkeresőn találkoztunk. Tökéletesen passzolunk, nemsokára összeköltözünk, egy éve vagyunk együtt. Megéri beszélgetni. Lehetőséget ad arra, hogy ne csak a külső döntsön, hanem jobban megismerjétek egymást, mielőtt találkoznátok. Sok negatívat is tapasztaltam, de Ő mindent feledtet! :) Szerintem jó dolog!
2011. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, ő volt az első párom. 3,5 évig voltunk együtt, 18 voltam. Nem volt jó a távkapcsolat, igazán szerelem se volt, a vonzalom se volt igazi, csak jó érzés volt össze bújni valakivel.

26N

2011. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A férjemmel én is netten ismerkedtem össze, három éve vagyunk házasok, van egy közös kisfiunk /nekem az első házasságomból egy kislány/ és boldogok vagyunk. Röviden: ő szólított meg, sokat írogattunk, és az első randira bálba akart hívni, erre azt mondtam nem és többet nem is írtam neki, mivel azt hittem nem tiszta. Kb. egy év után visszaolvastam az üzeneteit és mivel kisebb depreszióm volt írtam neki, hogy hogy van, mi új vele. Egy hónap után elmentem randira kávézóba :-), és olyan boldogan jöttem haza mint még soha. 5 hónap után megkérte a kezem, egy évnyire feleségul vett, egy évnyire megszületett a kisfiunk és most mind a négyen én, ő, kislányunk és a kisfiunk is nagyon boldogok vagyunk.
2011. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

randihely.hu


itt ismertem meg a férjemet. Másfél év után házasodtunk össze, nagyon boldogok vagyunk.


előtte sok rossz tapasztalatom volt, rengetek pocsék randi, sok idióta pasi, de megérte.


25/N

2011. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!