Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak aranyásók akik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak aranyásók akik így mentegetik magukat?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne társra lelni ha 10 nőből már 9 így viselkedik? Elég undorító stílus nem?


[link]



ma 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Neked sehogy sem lehet társa lelni, ha TikTok videók alapján ítélsz meg egy egész nemet.


A TikTok-on egy rakás igénytelen ember van.

Aranyásók közt sem mindenki egyforma, a komolyabbak, pl. nem bohóckodnak ott.

ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Nem ítélek meg videók alapján az összes nőt! Na de itt a lehetőség! 300 ezret keresek! Várom a randira a jelentkezőket privátban! Ha estig nem jöttök akkor úgy veszem hogy a TikTok a valóságot mutatja.

ma 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Még valami:


Megnéztem ezt a videót, és van igazság abban, amit a csajszi mondd.


Akinek nincs aranya, azok mit hergelik egymást? Hiszen azoktól elvenni sincs mit.

Az ilyen fazonoknak tényleg arra kellene inkább törekedni, hogy anyagilag rendbe tegyék magukat. Ha valakinek nincs pénze kifizetni egy vacsorát, az ne csajozni akarjon.


Szal ja, ez a csajszi nem hülye.


#1 voltam

ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3


Mert s videoban a nő félrebeszél. Keveri a fogalmakat. A goldigger Vs pénz orientált nő. És megvannak a szintek.


Egy kis faluban egy 30 éves C nő leszopja a 79 éves bácsit , azért hogy a nyugdíját elvegye. Vagy a kölykeivel beköltözzön a bácsi házába. A bácsinak nincs aranya, de a C nő akkor is anyagilag használja ki.

ma 09:55
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

#4


Nem nagyon vágom ezt a témát.

Én sosem próbáltam egy csajszit pénzzel felszedni, hogy pl. vacsorázni viszem, és utána majd lefekszik velem.

Ha jártam valakivel, és vettem neki valamit, szeretetből tettem, ami viszonozva is volt, volt, aki nike pólót vett nekem.


Na persze én fiatal nőkkel voltam együtt (20 év körül).

30 felettieknél nem tudom, hogy mennek a dolgok.


De akinek arra nincs pénzze, hogy vacsorázni vigyen egy nőt, annak magát kellene rendbe tenni. Nem azért, mert vacsorázni kell vinni egy nőt, hanem azért, mert ciki, ha egy pasi olyan szinten van, hogy egy ilyet sem tudna állni.

ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:

Egy 22 éves nő már egy kis édeséget is tud értékelni.

Legalábbis tőlem értékelte. 😅


#5 voltam.

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5


Azért please 2026 ban ne menj szavazni!


A videoban a nő ezzel a vacsora meghívással csak a dolgok kezdetét mondta el. Nem elég neki! Másik videóban arról beszél ; nyaralások külföldön, havi 2 millió nettó, autó, saját ház , diploma , sportos test és mindezt az alaphoz sorolja. És aki nem képes ezekre azokat nyomi kreténeknek mondja.

ma 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem, bubuka, itt TI keveritek a fogalmakat. Ha a 💩os 300 ezreddel megkapod egy nőtől, hogy bocs, de nem lehet veled közös jövőt tervezni, akkor a nőnek igaza van, és csupán arról van szó, hogy nem hülye, mint a se🧄gg.

Olyan pasik vergődnek rendszeresen, hogy a nők a pénzre mennek, kifosztják őket, akiknek tényleg nincs pénzük. Egyedül is éppen hogy megélnek. Ezért érzik kihasználva magukat, mikor meg kéne hívni bárkit egy italra vagy egy vacsorára. Ezért érzik azt, hogy egy barátnő sokba kerül, mert nekik se pénz, se igény közös programokra vagy nyaralásra.

Nekik arra van igényük, hogy valami bombázó átmegy este, megfőzi a vacsorát meg elmosogat, aztán szétteszi a lábát, de utána már hazamegy és otthon zuhanyzik, mert az pénzbe kerül.

Ezek a pasik a haverokkal is ennyit csinálnak, már ha egyáltalán van nekik haver: ülnek a monitor előtt, és pc-n, PS-en, Xboxon játszanak, ordítanak, csipszet zabálnak meg söröznek. Álmaik tárgya egy kis mangalányka, aki vasággyal együtt 30 kiló, és ugyanúgy gamer. Közös xboxozás lelkes dugás, szopás, és ennyi, mert az nem kerül pénzbe.

Csak annyi a bibi, hogy egy felnőtt nő nem erre vàgyik, hanem családra, gyerekre, de legalább együttélésre egy megbízható férfival. Csak szexre meg inkább egy kigyúrt hancúrkandúr, aki a konditeremben múlatja az időt és nem kell neki térkép a csiklóhoz.

ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Kiacsillag drága. Ha egy rákos betegnek 3 hónapja van hátra, annak az a fél óra is súlyos időpocsékolás amit a postán tölt.


Aki keres 300 ezret és egy lehuzos csaj csak 20 ezret leépít róla! Neki az is megterhelő és számára g digger lesz a nő.

ma 10:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A másik videóitól függetlenül ebben igaza van. Ha nem tudsz egy randit állni két személyre, akkor az a kategória vagy, akinek súlyos anyagi gondjai vannak, ez pedig senkinek nem kell a hátára, mint púp. Tegyük fel, az első 2 randit állod, utána lehet oda-vissza fizetni, ne menjetek luxus étterembe, de legyen akkor maximum 30 ezer forintos kiadás neked két randi (és még direkt sokat is mondtam), ha neked ez nem fér bele, akkor milyen életed van? Ez egy fogorvosi kezelés ára kb, ha baj van a fogaiddal, akkor fél évet spórolsz rá? Ha elromlik a mikró, akkor hónapokig a tűzhelyen melegíted majd a kaját? Most a gyerek témát nem veszem ide, mert ha fiatal valaki akkor nyilván mire odáig eljutnak, változhat jobb irányba az anyagi helyzet, de azért ott is fel lehet mérni ismerkedéskor, hogy van-e valami ambíció az emberben, vagy 30-40 évesen is ugyanott fog tartani, mint 22-24 évesen. Ha meg 30-40 évesen kell spórolnod 30 ezres kiadásokra, akkor inkább hagyjuk.

Ez nem mentegetőzés, csak az emberek azon része, aki nem ilyen szinten él, nem akar ilyen emberrel összejönni. De jó hír, hogy tombol a szegénység az országban, és nem, nem ábrándozik minden minimálbéres szegény csaj CEO-król, mert pontosan tudják, hogy nem az ő szintjük semmilyen téren, és ők általában nem lesznek lenézőek valakivel, aki hozzájuk hasonlóan él. Persze lehet, ők nem top10-es csajok, mert viszont őket néha elhappolják a jól kereső férfiak, de ezt meg a férfitársaidtól kérdezd, hogy nekik miért elég, ha egy csaj jól néz ki, de mellette tanulatlan, ambíciómentes és társai. A nő nyilván élni fog a lehetőségeivel, bocs, de ha rádmászna egy instamodell, te sem zavarnád el, hogy neeem ne haragudj, de hozzám egy formátlan, dohányboli eladó kiscsaj illene.

ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!