Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy vissza jöjjön?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha nem beszélhetek, nem fordulhatok a problémáimmal már afelé akivel mindig mindent megbeszéltünk, elnevetgéltünk, tegnap állítólag tényleg össze vesztünk, bár őt ismerve nem biztos, hogy végleg! Mit csináljak? Nagyon elkeseredett vagyok): Egész éjjel sírtam.

Azt mondta hogy idővel fogunk beszélgetni, de én nem bírom ki, bár voltak ilyenek régebben is, de ez most rosszabb volt ez a tegnap esti úgymond szakítás, mint eddig. Azért mert ő velem akart élni, én meg nem tudtam volna vele menni, szeretem, de nem akarom az itteni életemet se felrúgni. De vissza akarom szerezni, még soha senkivel nem jöttem ki ilyen jol, mindig mosolyt csalt az arcomra, nagyon éreztem, hogy vele jó. Most olyan magányos vagyok.



#a pasit #akarom szerezni
ma 06:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi a jo abban aki állandoan szakit bizonytalanságban tart meg elmegy?

Nyugodj meg ilyet találhatsz bármikor bárhol 20at is.

ma 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
De hát ha nem akarsz vele élni, neked fontosabb a saját már rendezett életed, akkor miért tartogatod magad mellett?? Ha jól értem, rendes kapcsolatot nem akarsz, de azért pátyolgasson távolról... Tudod kinek van erre energiája. Neki és neked is jobb, ha valós kapcsolatot tudtok kialakítani valakivel, ahol nem csak picsogni akartok online.
ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy párkapcsolat csak nem költöztetek össze? Ha neki ez így nem felel meg és tovább akar lépni akkor nincs mit tenni. Végül is Te nem vagy hajlandó kompromisszumra. Te döntöttél így.
ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mészáros Ádámnak (mediátor) van erről egy ingyen videója, a honlapján tudsz rá regizni.
ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hova kellett volna menned, ami ennyire kivitelezhetetlen volt számodra?

Egyébként te a leírtak alapján, lehet nem is voltál/vagy szerelmes, mert egy akkor ez az egész nem lenne kérdés számodra, kettő neked csak az hiányzik, hogy nem beszélhetsz majd a problémáidról vele.

Hány éves vagy amúgy? Meglepne ha elmúltál már 18. 🙄

ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

2: Szerintem az legalább százhússzor akkora energia, egy együttlakás!

Először is venni kell egy közös lakást...

Aztán mindennap vele lenni 0-24-ben, huh, hát az nagyon kimerítő!

ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Jáj.... 🙄
ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap óta már magányos is vagy? Te mit adtál neki, ha a problémáiddal hozzá fordultál, megnevettethetett, de összeköltözni nem akartál mert megvan a saját életed? Ebből úgy tűnik, hogy te csak elfogadni akarsz. Jobban teszi ha keres magának egy kölcsönös kapcsolatot, nem húzza a saját idejét.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Palacsintát.
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akar vele közös életet, de egész éjjel sír utána...

... átlagnő.

Mit csinálj? Próbálj felnőni.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!