Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy pár érett nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy pár érett nő fantáziáját meg tudják mozgatni fiatal fiúk? Folytatás lent

Figyelt kérdés
Akinek ilyen igényei vannak, hol tudtok ismerkedni?

ma 00:06
 1/5 Kroms ***** válasza:
32%
Sugar mommy-kra gondolsz. Idősebb nők, akik huszonéves férfiaknak fizetnek a hosszútávú "társaságukért" cserébe. Külön társkereső oldalak léteznek ilyen célokra.
ma 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy igaz, jól fizet, ha van gusztusod hozzá.
ma 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen persze vannak ilyen perverz pedofil nők.
ma 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
25-30 évesen volt több 40+os nővel kapcsolatom, nem pénzért, nem volt gusztustalan, nem voltak perverzek, és én sem. Egyszerűen lelki szinten jobban rezonaltunk. Nekik elegük volt a korosztalyuk három mondat után szex hozzaallasabol, nekem meg a korosztalyom magamutogato viselkedesebol
ma 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főként a tinderen, vannak páran, akiknek nem probléma, ha fiatalabb a partner. Nekem mindig is a tőlem idősebb nők tetszettek (10+) velük találom meg a hangot. Semmi perverzió, meg pénzért, meg gusztus kérdése, azért az "idősebb" nők között is nem egy olyan van, aki feltűnően csinos, szexi, nem az otthonkás, löttyedt mámi kategóriára kell gondolni.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!