Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a csaj egy rém ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a csaj egy rém ronda csávót választ helyetted, miután egyértelműen kifejezte, hogy bejössz neki akkor mire gondolsz?

Figyelt kérdés

Most nem arra értem, hogy irigykednék, hanem konkrét kérdés tanulási jelleggel


Tudom, hogy a csajok kevésbé vizuálisak, de akkor is, hogyan van ez?


Már egyébként nem érdekel annyira a leány érzelmileg, inkább csak tanulság levonása miatt kérdezem a kérdést


tegnap 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem kiakaszt. de van olyan gondolatom is hogy ha a ronda pasik tetszenek neki akkor jobb is hogy én nem annyira.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmire nem gondolok. Valsteg a lány se tudja, hogy mjért ahhoz vinzódik jobban, akihez. Vagy épp lehet ponttudja,mert a ronda srácnak nagyon megnyerő a kisugárzása, jobban összeillenek személyiségre, világnézetre...
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet téged rondábbnak tart csak nem mondta a szemedbe

Lehet nem is ronda a pasi csak te gondolod annak

Tud valamit, amit te nem

ma 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van, ami jobban bejött neki a pasiban, mint te. Pl. jobban érzi magát vele, jobban tud vele beszélgetni, okosabbnak tartja, kedvesebb, viccesebb, stb.

De az is lehet, hogy ami neked ronda, az másnak nem.

ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy "csúnya"pasira lehet építeni hosszútávon,nem fog félrelépni,mert nem kell a kutyának sem,és értékeli hogy vagy neki.

Egy jó pasinál mindig fenn áll a veszély,hogy flörtölget,jópofizik más csajokkal,időnként félrekefél,mondván ez jár neki.

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mitől csúnya egy férfi?
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban bejön neki a pasi lelke, személyisége. Én is simán belezúgok ronda pasikba, mert nem az számít, hogy hogy néz ki (a rondaságon nem az igénytelenséget értem persze). És egyébként sem vonzanak a tipikus helyes csávók, a szép külső nagyon kevés.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valahogy az ellentétek vonzzák egymást , a tróger talál egy kiszolgáló málét nőben férfiban , a durva ostoba kifinomultat . Az azonos tulajdonságok dolgok unalmasok lehetnek ezt gondolom . Nekem helyesebb sokkal szebb műveltebb bnőim voltak mint az én külsőm stb , de ezek tetszettek . Akik nem érdekeltek azokkal sem érdekből sem muszáj szexbe sem mentem bele ,emiatt kevés alkalmi és tartós élményem volt de megérte . Nevetségesnek tartom amikor hírességek etalon ideálnak vannak beállítva miközben mezei arcok vagy túlsminkelt átlagok. Sajnálom hogy fiatalon túlstrapáltam a munkát vállalkozást mert nem ért annyit az eredménye és a klassz nőcikre velük ismerkedésre nem jutott időm .
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A külső az első találkozásnál mérvadó, utána már a belső tulajdonságok döntenek. Ha valaki szép, jól néz ki, de hülye, mint a segg, unalmas, az nem nyerő. Aki nem egy fotómodell, de amúgy igényes, művelt, van stílusa, megnyerő a modora, nem lelki nyomorék, stb. az sokkal nagyobb eséllyel indul egy párkapcsolatnál.
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5" Téves , keress rá hírességek esetén kik lépnek félre többnyire a markáns vagy ronda képűek . A fog átverni akire nem számítasz mert alamuszinak tűnik vagy szerinted erre meg erre nem képes nem olyan , megbízol benne az meg az elvártak szerint viselkedik ....
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!