Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

Ma voltam a kutyámmal állatorvosnál. Sima védőoltást kellett adni neki, de egy új dokinő fogadott. Nagyon szimpi volt és nagyon bejött nekem, egy keveset beszélgettünk is.

Rákerestem facebookon, szingli, de nem tudom mennyire lenne gáz, vagy para ha ott ráírnék? Mivel makk egészséges a kutyám így nemtudok általa ismét beszélni a dokinővel.


tegnap 17:44
 1/7 anonim válasza:
83%

Nem gáz

De attól hogy ott nincs kint neki a kapcsolatba attól még lehet kapcsolatba

tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad őt békén, természetesen kedves volt hiszen ha bunkó kirúghatják.
tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Van legalább egy egyszerűbb diplomád? Ha nincs akkor kár a gőzért mert kevesebb értékű fogyatékosnak tart.
tegnap 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ráírhatsz, ha vállalod a kockázatot, hogy többet ne menj oda, és nemet is mondhat azonnal. Ha ettől függetlenül neked belefér, próbáld meg.
tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább valamit kitalálnék a helyedben és újra elvinném a kutyát. Vagy találnék egy kóbormacskát, bármi. Élőben lehet bókolni, aztán meglátod hogyan fogadja.
tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Penzes pali kell neki.. orvosno nem all le egy egyszeru melossal.
ma 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, hogy jön ide a diploma és miből gondolja azt a kedves utolsó, hogy egyszerű melós nem jó egy állatorvosnak. Nem a diploma teszi az embert, amúgy van 2 is. Illetve láttam èn már vezető beosztású nőt asztalos férjjel.

A többieknek köszönöm a választ.

ma 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!