Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak szexre kellek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre kellek és nem parkapcsolatra? Mi hatarozza meg melyik kategoriaba sorol a ferfi

Figyelt kérdés

Kulsore nem vagyok k*rvas, sport cipo farmer lofarokba kotott barna haj szemuveg, 163 cm/59 kg.

Belsoleg szeretek beszelgetni hulyeskedni



okt. 16. 16:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Leginkább a viselkedés.
okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a férfi szándéka határozza meg. Nem hiszem, hogy tőled függ.
okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem te szabályozod.
okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem tetszel annyira a férfiaknak, hogy szívesen járnának veled, de csúnyának sem tartanak, szóval a szex még belefér náluk.
okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarnak kötöttséget, komoly kapcsolatot.
okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a sors. Én férfiként tök szeretnék már megismerni egy normális nőt, akivel lehet egy stabil kapcsolatot kialakítani, ehelyett mindig olyanokba botlok akik csak kúrni akarnak. És természetesen nem csak velem, hanem mellettem másokkal is.
okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Csak azt tudom mondani a saját szinteden keresgélj. Ne akarj mindenáron jó pasikat, mert akkor nagyon jó nőnek kell lenned, hogy ne csak szexelni akarjon.
okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Minden tipusu pasi csak szex miatt közeledik felém, a csunyacska a joval fiatalabb a családos, az egyedül alló korombeli.

Nem tudom hogy a Viselkedésem miatt nem akarnak kapcsolatot vagy de valszleg az van amit a 4 es irt

okt. 16. 16:22
 9/25 anonim ***** válasza:
8%

Nekem tetszenél a leírásod alapján. De én kövér 35 éves férfi vagyok.


Lehet a szemelyiseged jelzi hogy a szexnèl többre nem vagy érdemes.

okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De kilyen szemelyiseg érzékelteti hogy ez a nő szexre kelljen ne kapcsolatra?
okt. 16. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!