Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavar egyes nőket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar egyes nőket ha olyan a randi mint egy állásinterjú, ha közben nekik elvárás hogy legyen diplomája meg nyelvvizsgája a palinak?

Figyelt kérdés
Ilyet csak egy munkahely kér nem egy potenciális partner. Aki nem inge ne vegye magára.
ma 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert várják, hogy hasra essen a pasi tőlük hiszen diplomásak, szépek, empátiával rendelkeznek, megérdemlik a szerelmet és ők is viszonozzák.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért zavar egyes férfiakat, ha a nőn van felesleg és csúnya? Nem a modellkifutón vagyunk.
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

2

Igy-igy

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

A párkapcsolatnak pont az a lényege hogy legyen vonzalom két ember között. Ha egy férfi nem tart vonzónak egy kövér csúnya nőt azzal nincs is gond és ez fordítva is igaz. Nekem azzal van a bajom hogy sok nő azért utasít vissza férfiakat mert nincs diplomája, ami akkor még abszurdabb ha egyébként vonzó neki a külseje és a személyisége is. Illetve az egzisztenciája is rendben van. Végső soron nem a papír fog megdugni.

ma 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező van diplomám és nem kellek egy nőnek sem a kinézet a fontos nem a diploma.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4

Na es, ha én szapioszexualis vagyok? Es a diplomára indulok be? És, ha nekem nem vonzó egy nem diplomas?

(Nálam mondjum pont nem kikotes)

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a zavar a jó szó. Ha egy randin nem érzem jól magam, nem szimpatikis a másik fél (márpedig a kérdés ezt sugallja) akkor nem lesz 2. alkalom. Igazából semmit nem vesztettem vele, legfeljebb időt, de azt az 1-1,5 órát, amit egy ilyen hangulatú randira szánnék a gyakorin is elcseszem egy átlag héten.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne közös témánk. Egy szakmunkás vagy szimpla érettségis ember az más szint. Menjen keresgéljen a takarítók vagy közmunkások közt.
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4

Haver, ha te válogatsz bizonyos szempontok alapján, akkor másik is ugyanúgy megtehetik, hogy válogassanak a saját szempontjaik alapján. Akár tetszik ez neked, akár nem.

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi van, rossz volt a randid? 😏
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!