Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hogy lehet kiszűrni a lusta nőket, akiknek csak elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

amelyik már egy kész főnyereménynek gondolja magát, ha odébb tesz egy könyvet az asztalon.

És szinte papíron irogatná, mint csináltam én, és mit csináljon akkor ő a házasságban.


Gondolom vannak figyelmeztető jelek, ki az ilyen típusú nők.


ma 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Innen úgy tűnik, hogy neked is vannak elvárásaid, de akkor miért baj, hogy a nőnek is vannak?
ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
És azokat a férfiakat hogy lehet kiszűrni, akik csak cselédeket keresnek? Tudod, akármilyen hihetetlen, minden a kölcsönösségen múlik. Ha a nő lesz.rja, ott a legtöbb esetben áll mögötte egy lusta here is, aki a saját szemetét nem tudja a kukáig elvinni, de a 3 fogásos menüt elvárja.
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Habzó szájjal visítja, hogy nettó 600e és saját lakás/ház vagy autó CSAK alap egy pasitól 30 előtt. Amennyiben egy pasi nem tudja hozni ezt a szintet akkor az pasi szerinte életképtelen.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Eleve ismerkedéskor te már egy problémára koncentrálsz, nem a nőre. Az elkerülő viselkedésre jellemző megküzdési forma. Ha így állsz neki, minden lehetséges kapcsolatod zsákutca, ugyanis te fogod megteremteni.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

3

30 FELETT! És nem életképtelen, hanem csak simán nem egymast keressük

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem úgy, hogy kinyitod a szemed és nem csak a csöcseit bámulod, hanem megfigyeled a viselkedését - tudod, amire az ismerkedést kitalálták.


Tehát:

- Mennyire gyakran keres téged? Nyilván nem kell állandóan a másikon lógni, és az ismerkedés elején azért sokan elvárják, hogy a férfi kezdeményezzen, de azért egy idő után érdemes feltenni a kérdést, hogy ez a csaj aktív résztvevője vagy cssak elszenvedője az ismerkedésnek. Bedob program ötleteket? Rád ír? A válaszaiban továbblendíti a beszélgetést vagy csak megy az "igen, ja, aha"?


- Fizet a randikon? Oké-oké, az első (egy-két) randit szép, ha a férfi állja, de amikor már az ötödik étteremben ette végig a négy fogásos menüt, akkor szintén megszólalhat a fejedben a vészcsengő. Nőként írom, hogy amelyik csaj a 2. vagy 3. randin sem akar fizetni, az tipikusan főnyeremény komplexusos személy, aki úgy véli, hogy megtiszteltetés vele randizni.


- Hogyan viselkedik másokkal? Ez egy másik jó kiinduló pont. Hogyan beszél a pincérrel, eladóval vagy akár a saját szüleivel / barátaival?


- Mit mond? Végül pedig lehet érinteni olyan témákat, amelyekből kiderül, hogy hogy viszonyul a kapcsolaton belüli "munkamegosztáshoz". Nyilván mondani bárki tud bármit, de azért érdemes meghallgatni.


Én ezeket a "módszereket" alkalmazom ismerkedéskor. Szerintem a férfiaknak sem ártana az első dugáson kicsit túlmutató célok mentén ismerkedni.

ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Könnyen. Amelyik sorolja az elvárásait arra hivatkozva hogy ő is rendelkezik vele (ház, autó , vékony testalkat, 800 ezer nettó, diploma , 20 nyelvvizsga, ambíció- folyamatos fejlődés - tanulás)
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

7

Én nem soroltam, csak simán elvártam. :D És lett is egy szuper barátom. :))

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!