Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is megfigyelte már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogy amikor úgy megy le bulizni valahová, hogy van barátnője (de nincs veled), akkor szinte tapadnak rá a nők? De ha szingli vagy, észre sem vesznek?

Figyelt kérdés

Ettől már csak az volt keményebb, amikor volt egy nagyon csinos barátnőm (magas, vékony, sportos), elmentünk együtt bulizni, látszott, hogy együtt vagyunk, tehát, hogy nem aznap szedtem össze és a többi lányok szinte felfaltak a szemükkel. De a legkeményebb csak most jön: egyszer elment a barátnőm mosdóba, ez alatt az idő alatt odajött hozzám egy lány és megkérdezte, hogy amíg vissza nem jön a barátnőm, nem cserélünk-e számot.

Lányok, ennyire vonzó egy foglalt hím?


okt. 14. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy igény van a portékádra
okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen. En is észreveszem hogy pl inceleket kikerül mindenki(soha nincs senkijük meg csúnyák stb), de ha velük mutatkozok es azthiszik egy pár vagyunk, egybol elkezdik lesni őt meg nyomulni rá a pultostol kezdve más csajok, vagy "bnőim", akik velem rivalizálnak.


Ezek amolyan nők közti egoharcok.

Hogy ugyis én vagyok a szebb simán el tudnám venni a pasid bibibí

Mikozben magát a pasit egyébként észre se vennék es hát nem is egy alfa.


De forditva is ez megy.


A baratom nem egy,pl ex is ilyen, ha hanyagol le se sz.r nem is érdekli ha szakitok se, senkibe semmibe néznek ha hű vagyok meg szeretem, de viszont ha körbeugrál engem egy két bmw-s vagy audis, akkor meg huha egybol en leszek az istennő nekik, meg kaparnak meg ne hagyjam el meg megy a harc meg csicskulás nekem.

okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ja, vannak ribik.
okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem a foglaltság vonzó ebben általában, hanem az ezzel járó nem tolakodó, de látványos magabiztosság vs. görcsös "jaj, de kár, hogy nincs nőm, úgy akarok már egy barátnőt" viselkedés.
okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
2 De tényleg pasiknál is ez van. Van valaki aki rám nyomul, hirtelen rózsákat kezdek el kapni a páromtól, vagy ha látnak a párommal mindenki hirtelen les, meg nyomul. És akkor egyesek még el szokták sütni azt a poént hogy a nő csak akkor foglalt ha rajta fekszenek. Más meg csak ugyanezt gondolja. De ha kell a nő másnak is és komoly kapcsolata van, egyből felmegy az értéke. Vagy ha jó pasi nyomul rá.
okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem. 😃 én akkor is ronda vagyok, ha a legnagyobb önbizalmamat adva, a 10+ éves betonbiztos kapcsolatom tudatában megyek bulizni. Pedig volt, hogy úgy mentem, hogy akkor most én nyitott leszek bármire. A sörök nyíltak, a nők nem...
okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A nok szeretik elvenni maset .. elvezik a ritualet a zsakmany megszerzeset.. miutan lecumiztak ertektelene valsz nekik.
okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, soha ilyenben nem vol részem. Amikor volt csajom is ugyanúgy láthatatlan voltam a nőknek mint amikor nem volt (mondjuk utóbbi az mára egy konstans állapottá vált).

Ez amúgy valóban létező jelenség, de inkább a férfitől függ. A jó pasit megnézik és még jobban érdekes lesz, ha azt látják foglalat, hiszen ekkor előjön a női kíváncsiság (ösztönös kíváncsiság), hogy ugyan "a jó pasit milyen nő és mivel tudta megfogni, vajon én is képes lennék erre?".

A másik dolog, hogy amelyik férfi nővel jelenik meg valahol (nem feltétlen kell, hogy a barátnője, felesége legyen) az egy jelzés a többi nő felé is, hogy valamilyen szinten értékes "hímről" van szó, elvégre legalább egy nőt (látszólag) meg tudott hódítani.

Az egyedülálló férfiak, főleg ha többen vannak és még inkább ha nincs nő a társaságukban tűnnek a legnagyobb veszteseknek és kvázi esélytelenek így csajozni, ismerkedni.

okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!