Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az az állítás hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az az állítás hogy azért nehéz manapság férfiként ismerkedni mert az a lány aki kapcsolatban akar lennei annak már van párja, a szingli lányok meg egyáltalán nem is akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ezt wheat waffles videóban hallottam és szerintem van benne igazság.
ma 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán... inkább az van, hogy a 20-onéves nőkre nyomul a 20-40-es korosztály, plusz külföldiek, plusz amúgy is van egy alap férfitöbblet még ebben a korosztályban.


30-asokra a 30-40(50)-es korosztály nyomul. Tehát 40-esekre már csak a 40 felettiek. Tehát ha te fiatal vagy, és a korosztályoddal akarsz összejönni, akkor a versenytársaid nem csak a korosztályod, hanem az összes párkeresésben aktív férfi. Persze van elszivárgás, meg minden, de amikor randizási időszakban van valaki...


Jókor kell jó helysn lenni, és akkor a legjobbadat nyújtani.

ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Egy minimális igazság valószínűleg van benne, de az amit én tapasztalok vagy látok a környezetembe, az mást mutat. Én is találkoztam olyan lánnyal, aki nem akart ismerkedni, kapcsolatba lenni, neki elég lett volna a barátság extrákkal. De ezen kívül vannak akik félénkebbek, nem járnak olyan helyekre, ahol ismerkedni lehet velük. És persze ott vannak azok is, akik éppen kiléptek egy kapcsolatból és még nem találkoztak olyannal, akit "érdemesnek" találtak volna. És ugyan ez van a férfiaknál is
ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Egy fenét nem akarnak, csak azt hiszik, hogy gyáva, semmit erőfeszítést nem tevő, kislányoknak is jár a nagybetűs erős, és gazdag férfi!
ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van aki alapból nem akar mert úgy döntött, de akarnak.


Csak nem akárkivel, nem mindenkivel.


Meg kell ütni egy mércét. Te sem jönnél össze egy dagadt, vagy csúnyácska nővel...és a nők sem.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiakra is igaz. Egy bizonyos kor felett, a jók már elkelkeltek 30 alatt, a maradék meg vagy nem akar, vagy alkalmatlan egy egészseges kapcsolatra.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, tök logikus... minden lány úgy születik már, hogy van párja...
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!