Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők megvetik a nem független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salamander24 kérdése:

A nők megvetik a nem függetlenként ismerkedő palikat? Szolidárisak nőtársaikkal?

Figyelt kérdés

tegnap 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nyilvánosan megvetik, ha nem is a pasit, de az ilyen kapcsolatokat. Hogy ezzel védjék a sajátjukat. De ugyanakkor ők maguk meg válogatnak a hozzájuk irányuló megkeresésekből. Szóval ez kettős játék.
tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
20%
Csak akkor, ha csóró a pali.
ma 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Etikus nyitott kapcsolatról van szó, ahol a másik nő is mindenről tud és mindenbe beleegyezett, és ő is szabadon ismerkedhet akárkivel ugyanúgy, mint a pasi? Oké. (Bár Magyarországon ez nem gyakori.)


Monogám kapcsolatról van szó, amiben az a jóhiszemű szerencsétlen otthon azt hiszi, hogy a kizárólagosság elvén csak ásó-kapa-nagyharang, ketten vannak a kapcsolatban, és szó se lehetne róla, hogy ő is ismerkedjen másokkal a palin kívül, mert az már megcsalás? Gebedjen meg az ilyen férfi.

ma 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Barnabas333 ***** válasza:
31%
3 as nálunk így van ahogy leírtad, szabadon élünk, de a lakás, meg autista 11éves gyerek miatt egy fedél alatt. De szerinted hány nő hiszi ezt el nekem? Meg mindenki örökre birtokolni akarja a férfit, heti 1-2 találkozáson kiröhögtök... 48f
ma 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Saját magammal vagyok szolidáris. Nekem fontos a hűsêg, miért akarnék egy hűtlen, nem monogám párt?
ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Környezetemben úgy látom, hogy nem minden nő veti meg. Viszont több esetben csak később derült ki, hogy családos, amikor már kialakultak érzelmek és mivel mentálisan nincs teljesen rendben, így elég sokáig folytatódott.


Alap esetben, ismerkedés elején viszont ha nyílt lapokkal játszanak, akkor a nők többsége le fogja zárni az ismerkedést, ha párkapcsolatban élsz.

ma 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szolidáris. Engem csaltak meg már (még a volt férjem is), nem kívánom senkinek sem azt az érzést. Tök jó lenne, ha mindenki erkölcsös lenne ilyen téren mindkét nem esetében, hogy csak akkor ismerkedik, ha független. 40+N
ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Szóban mindenki megveti ezeket a pasikat, de érdekes módon - ha menő csávók - mindig találnak maguknak szeretőt.
ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

En csak azt aki a parja hata mogott csal.


Etikus nonmonogam kapcsolat rendben van. Hasonlot keresek en is. Marmint egy olyan egyedulallo ferfit aki majd benne lenne ebben. De a legtobben elutasitoak. Leginkabb az zavarja oket h en is kalandoznek. Az h ok az alap de a no uljon a seggen otthon. Na ez igy nekem nem oke. Mert egyenlo felteteleket akarok!

Nem nem kell beszamolni mindenrol. De vannak szabalyok. Pl nem alszik masnal, hanem szepen hazajon szex utan. Hasznal gumit mert ne hozzon haza semmit sem es a random no se legyen terhes. Ezek nalam alapveto szabalyok.

ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetem meg, viszont nekem nincs ilyen férfire szükségem.
ma 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!