Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnnek el a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el a férfiak mikor kiderül hogy túlsúlyos vagyok ha addig nagyon jókat beszélgettünk és jófej és megértő is vagyok velük?

Figyelt kérdés
mit számít az a pár kiló felesleg nekik? miért nem a belső értékek a fontosak nekik? pedig addig mind azt mondja mennyire jól érzi magát a társaságomba
tegnap 20:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki ismerkedni akar, párt keresni akar az olyat keres aki tetszik neki, aki szemlélete alapján szép. Ez ugye bármi lehet, nem vagyunk egyformák. Viszont ezeknek a pasiknak valószínű, hogy a vékonyabb alkat tetszik így amikor megtudják mi a helyzet nem akarnak több időt és energiát bele tenni olyan nőbe aki nem az elképzelésük szerinti.
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%

A férfiak a vékony nőket szeretik! A jó hír, hogy noncs más dolgod, mint lefogyni


Lehetsz a legnagyobb r|banc a földön, lehet patkány jellemed, lehetsz lekezelő, goldigger, közönseges, nem baj, ha nem vagy házias, ha a zsíros kenyeret is odaegeted, ha tanulatlan vagy - nem fontos! Egy a lényeg:Maradj vékony

Semmi más nem szamit a férfinak.

tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%
Jól érzik magukat a tarssagodban, de nem veszik észre, hogy túlsúlyos vagy? Ezt nem ertem
tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező most túlsúly vagy pár kg?De lehet azzal kéne foglalkozni,hogy magad rendbe rakd a parkereses helyett.Hidd el nőne az önbizalmad is,és megtalálna a szerelem.
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan elhitted, hogy a külső nem számít? Hogy nem az a legfontosabb, főleg egy férfinak? Hogy a belső értékek képesek kompenzálni? Én értem, hogy ez egy nagyon felkapott, erőszakosan sulykolt gondolat, de attól még könnyen belátható, mekkora hlyeség, épp ezért nem kell benyalni.

A későbbiekre, hogy ne higgy el megint valami emeletes bromságot: az sem lesz elég, ha lefogysz. Elengedhetetlen egy nagyon szép arc is. Mármint olyan, ami natúran az, nem a vakolattól!

tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%
Férfiaknak semmi nem számít csak vékony legyen a nő. Vékonyabb mint a haver vagy munkatársai női. Ez is amolyan verseny. Ki tud jobb nőt (vékonyabbak ) felmutatni.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Így ahogy a 16os írja. A 40kg.os nő az igazán értekes...
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Talán már az elején ki kellene derülnie, hogy egy Jabbalány vagy.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok látatlanból gonosz lenni, de van egy olyan sejtésem, hogy itt nem egy.két kiló túlsúlyról lehet szó, hanem elég durva elhízásról.

Azt meg hagyjuk már, hogy miért nem CSAK a belső értékek számítanak... Megnézném, hogy te mennyire tudnál vonzódni egy olyan pasihoz, aki amúgy külsőre taszítana.

A tény az, hogy bizony kell a külső vonzalom is egy ép kapcsolathoz. Nyilván jobb esetben nem ez a mérvadó, nem gondolnám, hogy egy komoly kapcsolra vágyó ép férfinek 2-3 kilón múlna az, hogy összejön-e valakivel, de azért legyünk őszinték: hülyeség lenne olyannal összejönni, akinek a látványa taszít, tekintve, hogy jobb esetben egy kapcsolathoz bizonyos szintű intimitás is tartozik. Nem kell túlgondolni, nem kell topmodellnek lenni, de ha valaki egyszerűen taszító külsejű, azzal nem fog ez működni.

Hogy kinek mi számít, és hol a határ, az meg egyénenként különböző.

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Most már kíváncsi vagyok, hogy mennyi az annyi?
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!