Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátom egy hónapja hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy hónapja hazudik nekem hogyan tovább innen?

Figyelt kérdés

Ő életem szerelme, vagyis az volt egészen tegnap reggelig, amikor kaptam egy üzenetet az exemtől, amiben azt írta, hogy a párom furcsa kérdéseket tett fel neki. Az exem elküldte nekem a képernyőfotókat, amikben az állt, hogy mikor találkoztunk utoljára, mikor feküdtünk le utoljára, és hogy hagyjon engem békén. Én mindig őszinte voltam a párommal, és minden alkalommal elmondtam neki, ha az exem megpróbált kapcsolatba lépni velem a kapcsolatunk alatt, szóval könnyedén megkérdezhetett volna engem is. Most elárulva és kihasználva érzem magam. Minden tőle telhetőt megtesz, hogy visszaszerezzen, de elvesztettem a bizalmamat az emberekben, mert azt hittem, ő az én emberem. Összetört vagyok, és élni sincs kedvem. Hogyan tehette ezt velem? Megígérte, hogy szakemberhez fordul, és hajlandó eljönni velem konzultációra, ha adok neki egy esélyt. De nem tudok túllépni azon, hogy több mint egy hónapig hazudott nekem minden nap.


Van valami tanácsod?


ma 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki.

Soha nem értem meg ezt a mentalitást, hogy az emberek foggal körömmel ragaszkodnak a nyomorukhoz, olyan helyzetben ami nyilvánvalóan nem fog változni.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

A féltékeny emberek rosszabbak mint a kisfarkúak!!! Menekülj de gyorsan!!! Tapasztalat.

27N

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hogy érted, h hazudott? A fenti szövegből nem nagyon jön át?! Csak annyi, h az exedtől kérdezgetett
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy hónapon át nem mondta el hogy az exemmel beszélt többször is. Mástól kellett megtudni
ma 11:12
 5/8 anonim válasza:
100%
Jaaaa, hogy ez is hazugságnak számít akkor… ma is tanultam :D Eddig mindig, úgy tudtam, hogy a hamis állítások számítanak hazugságnak.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha ilyet mert tenni akkor nem szeret ő pedig naponta elmondta mennyire szeret
ma 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt én sem látom, hogy hazudott neked, tett a hátad mögött valamit ami nem szép az igaz. Viszont az is igaz, hogy ha valamiért bizonytalan lett akkor nem tőled fogja kérdezni, attól akiről úgy sejti, hogy becsapja.. Ez bár nem szép dolog de logikus. Más kérdés, hogy volt e rá bármi oka, hogy kételkedjen. Más a beteges féltékenység és más ha esetleg voltak jelek amiket akar rosszul is értelmezett de neki akkor úgy jött le.

"Ha ilyet mert tenni akkor nem szeret ő pedig naponta elmondta mennyire szeret"

Vagy pont azért tette mert szeret és bizonytalan volt. Ez az állításod hülyeség. Pont, hogy szerelmes ember csinál hülyeségeket. Aki nem szerelmes beléd az kb leszarja, hogy kivel mit csinálsz.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!