Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van bennem külsőleg valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bennem külsőleg valami súlyos 🚩, ami miatt nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Gondoltam linkelek képet, jönni fog a savazás, tudom, de így korrekt magammal szemben is.


[link]


Nem tudom mi lehet a baj.


tegnap 20:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
48%
Helyes vagy.
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
41%
Számomra jelentéktelen pasas benyomását kelted. Társkeresőkön milliószor szebb palik vannak, a jó csajok hozzájuk fognak vonzódni.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy helyes pasi van a képen, nekem megvolt a hűha érzés. De persze itt mindenkinek a Di Caprio kellene fiatalon…
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
45%
külsőleg nincs
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
59%

Magyarán szólva, "enyhén" nagyon dagadt vagy. Na jó, csak divatosan telt.


Frizura tökéletes


Szem szép. Komolyságot tükrözi. És emellett valami olyasmit, ami nem valóságos, ami kicsit elrugaszkodott az elvárásaid kapcsán.


Minden egyéb: arc, test -> fogyjál le jó pár kilót és tökéletes kinézeted lesz az olyan lányok számára, akik körében keresel. Mert, hogy látszik, hogy nem éppen a szinteden keresgélsz. Ezért nincs senkid


Szóval jelenleg ahogy kinézel és a kisugárzásod alapján egy hozzád illő túlsúlyos dagadt semmilyen lány való és illik. Jobbakat felejtsd is el. Csak egy álom képet kergetsz te is.

tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%
Túlsúlyosnak/masszív, nagydarab alkatnak tűnsz, szerintem fogyással az arcformád is másmilyen lenne. Így valahogy olyan "brutális" hatást keltesz, még ha mosolyogsz is. Pedig nem csúnyák a vonásaid, jónak tűnnek az alapok.
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
32%
#15 Te magadnál vagy? Pont az ilyen idióták miatt becsülik alá magukat a férfiak. Szerintem egy tök helyes srác van a képen, ha nem lenne párom én randiznék vele. És nem vagyok túlsúlyos, szépnek is tartanak, szóval...
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
74%
Tegyél ki egy egész alakost… mert sztem nagydarab vagy. Ami persze nem baj ha nem a vékony nőkben gondolkozol.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
16 évet vízi sportoltam, széles a vállam. Emiatt tűnhetek nagydarabnak.
tegnap 21:16
 20/36 anonim ***** válasza:
52%
A széles váll teljesen jó. Én megnéznék egy egész alakost. Kíváncsiságból.
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!