Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azok a férfiak a jófejek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a férfiak a jófejek és a rendesek akik nem jönnek be szexuálisan külsőleg?

Figyelt kérdés
A kollégák között is van ilyen, a baráti társaságban is akik tök humorosak állandóan röhögök velük tök rendesek velem ,meghívnak ide-oda ebédre, vesznek nekem ilyem apróságokat, figyelmesek hihetetlen módon, viszont nem jönnek be külsőleg sajnos, pedig tök jó pasik lennének ha bejönnének. Akikkel így együtt voltam azok meg bunkók voltak szar volt velük, volt aki agresszív volt volt aki megcsalt..stb
okt. 2. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert azok csak manipuláciobol kedvesek törődékenyek rendesek, mert ugyse találnak másképp senkit.
okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor mindig kbszott rondának érzem magam, hogy nekem nem vesznek random faszik dolgokat.
okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a rondák kompenzálni akarják a külsejüket.

Nekem is volt helyes, magas pasim.

Nem udvarolt, mindig üres kézzel jött és egyszer sem hívott meg semmire.

Úgy gondolta hogy neki alapból jár egy 12 évvel fiatalabb csinos nő mert ő jól néz ki.

Az ágyban:

Feküdt hogy lovagoljak rajta, cumizzam. Amikor nekem is kellett volna valami akkor láttam rajta hogy immel ámmal áll neki, alig akar felkelni.

A végig magával foglalkozott hogy neki én hogyan csináljam, neki hogyan jó.

Utána elterült és azt mondta: na már csak egy masszázs hiányozna a végére……

Volt néhány kapcsolatom, de az összes közül ez a helyes pasi volt a legrosszabb.

Ilyen önző ember biztos nincs még egy .

A sors végül igazságos, mert azóta 54 éves és még mindig a mamahotelben él, fél év után szakít vele mindenki, hiába a külseje.

Én is elhagytam, teljesen kiábrándultam belőle.

okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Aki jól néz ki, az akkor is sok mindenkit megkaphat, ha tahó. Akkor miért feccölne bele energiát hogy kedves legyen és megbízható? Így is kell.

Aki nem helyes, annak kompenzálnia kell, legalább kedvesnek kell lennie vagy valamilyen módon kiemelkedőnek valamiben.

okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért amit írtok nem lehet az összes férfira ráhúzni. Ismertem én már jóképű kedvest és ronda bunkót is. A személyiség nem kizárólag a külsőből fakad. Most akkor minden ronda nő szintén csak azért kedves, hogy akadjon már végre faszi? Hagyjuk már.
okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez incel kérdés, hogy szidjuk a szexi pasikat?
okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Igazából ez fordítva van: a vonzóaknak nem kell jófejnek lenni, mert úgy érzik alapól sikeresek, bármikor bárkit megkapnak, el sem jutnak addig, hogy tegyenek másért, nincs rá szükség.
okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy azért az ilyen férfiakat is érdemes szemmel kísérni. Én is és szerintem még sokan voltunk abban a helyzetben, hogy ugyanígy voltunk a nőkkel. Nekem két kapcsolatom is lett olyan nőkkel, akikkel először semmi extra, aztán lassanként megtetszettek. Egyikük sem volt csúnya, csak eleinte szexuálisan nem vonzottak. A második jelenleg is a párom.
okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretsz felmosórongy lenni? Csak egy tipp.
okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel bűntett az isten téged hogy felszínes vagy kérdező.
okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!