Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online beszélgetésben minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online beszélgetésben minél hamarabb randit kell kezdeményezni vagy előtte puhatolózni kicsit?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy voltam vele, hogy elkezdtem más témákról csevegni és figyelni a lány reakcióit, mennyire kerek mondatokban válaszol, visszakérdez, stb. Ebből gondoltam látom mennyire vevő rám és utána hívom randira. Viszont sokan azt mondják nem érdemes ezzel vacakolni és húzni az időt, ha tetszik, akarok kezdeményezni, akkor kérdezzem meg egyből akar-e találkozni, legalább gyorsan kiderül, hogy az érdeklődés kölcsönös vagy sem.

ma 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem fontos előtte a beszélgetés, sok mindent letudok belőle szűrni. Akármikor-akárkivel nem szaladgálok el feleslegesen.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
1-2 hónap ismerkedéssel sok mindent kilehet előtte szűrni. Sok kelletlen randitól megkímélné az embereket.
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Arany középút. Ne húzd hetekig-hónapokig, de kell előtte beszélgetni. Arról nem szólva, hogy szerintem kb. 100-ból 1 nő menne abba bele, hogy: Szia, tetszel, ráérsz du. 5-kor? Elmehetnénk ide és ide.
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgozó embernek azért kell pár hét arra, hogy valamennyire kiismerje a másikat és annak szándékait, hiszen nincs túl sok szabadideje az órákon át tartó beszélgetésre.

Személy szerint én a randit csak akkor szoktam felajánlani, amikor a másikon már azt látom, hogy kezdi unni az ismerkedést. Viszont pont azért ajánlom fel számára a randit, hogy ezzel kiderítsem, hogy magát az online társalgást unja már, vagy kimondottan engem tart unalmasnak.

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Létezik ilyen, hogy valakin azt lásd unja az online ismerkedést és élőben akarjon veled találkozni?

Én alapnak veszem, hogy ilyen esetben nincs értelme randira hívni.

ma 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!