Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha volt egy első találkozótok és utána belementek egy második találkozóban az mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés

okt. 7. 07:43
A kérdező szavazást indított:
Tetszett a srác elsőre, szeretném jobban megismerni, folytatni az ismerkedést
Egy találkozó alapján nem ítélek meg semmit, adok második esélyt de nem biztos hogy tetszett
El akarom utasítani de személyesen szeretném megtenni
Friend-zone-ba akarom tenni, személyesen
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jobb akivel tölthetném az időm
okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es ennél a lánynál nincs ilyen, ő az elfoglalt típus, szóval ez nem jött be. Valamelyik a fenti 4-ből?
okt. 7. 07:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Rolam is ezt mondják en is elfoglalt vagyok:D
okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Hogy nem volt rossz az első, de ettől még ne érezd magad nyeregben, még most se 100%, hogy fix utad van a bugyijába.
okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es dehogy érzem magam nyeregben, csak maximum azokhoz képest akik első randi után leírtak. Tehát 'eggyel bentebb vagyok' de tudom hogy ez még semmit nem jelent de talán valamit mégis.


Tavaly a 8-9 találkozómból 1 volt aki belement a második találkozóba, szóval ritkán jutok el 2.randiig.

okt. 7. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Talán ne tegyél fel kamu képeket Tinderre és akkor nem riadnak el tőled. Olyan képeid legyenek, amik a valóságot tükrözik.
okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés...
okt. 7. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akkor szeretnék folytatást is, ha jól éreztem magam, de egy taliból még én nem tudom eldönteni, mennyire szimpi a másik.
okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!