Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A meleg férfiaknak könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiaknak könnyebb az életük, mert nem kell bajlódniuk a nőkkel?

Figyelt kérdés
A hetero férfiaknak igazából a legrosszabb, mert több oldalról is nyomják őket. Egyrészt más férfiak is lenézik, ha nem tudnak nőket felszedni, másrészt a nők is nyomiknak tartják őket ezért, pedig soknak nehéz megfelelni a nők elvárásainak. A meleg férfiak bár kapnak néha beszólásokat, de a politikai korrektség miatt már azt sem szabad amúgy, sok helyen élveznek pozitív diszkriminációt és olyanokkal kell ismerkedniük, akiknek a gondolkodásmódját jobban értik, mert ugyanazon nemhez tartoznak.

ma 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Semmibe nem kerül, hogy kipróbáld.
ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Azért lehet nehéz, mert egy másik férfinak nem tudod bekamuzni, hogy miért vagy dagadt, büdös, szőrös, húgyszagú, vagy miért szaros a gatyád.
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy előnye van könnyebb ismerkedni. Nem kell annyit levelezni. Egyből mehet a lényeg.
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném. Nekik még problémásabb lehet a társkeresés is, nem beszélve a homofób környezetről.

N

ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Biszex nőktől és férfiaktól és meleg férfiaktól is hallom, hogy nehéz a férfiakkal... biszexek meg mondják, hogy a nők korrektebbek és elnézőbbek, mint a férfiak, akikkel ismerkednek. De ilyenkor jön az a szöveg, hogy "a biszex vagy meleg férfi az más állatfaj, fujj, azt ne hasonlítsd hozzánk, mi tökéletesek vagyunk, csak a hülye nők nem akarnak ránkcuppanni".
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen neked a legrosszabb :~(
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én biszex vagyok.

Azzal, hogy nőt találjak, sose volt gondom, nem éltem át azt, ami a főkérdésben van.

A nőkkel való párkapcsolataimban viszont bőven szereztem sérüléseket, ami viszont szerintem sokkal komolyabb dolog, mint az, hogy valakinek nem jön össze nő x éves koráig.


A melegséget meg szerintem még egyenesen pofátlanság is idekeverni, pláne ebben az országban, ahol összemossák a pedofíliával, és a homoszexualitást tartalmazó könyveket lefóliázzák a boltban.


Én magam egy férfival vagyok párkapcsolatban egy ideje. Nem azért, mert "elegem lett" volna a nőkből, hanem azért, mert így alakult, belé lettem szerelmes.

Először is, szerintem sokkal keményebb beszólásokat kaptam már, mint azok, akik szerencsétlenek a nők terén és szinglik.

Megkaptam, hogy nem vagyok férfi, selejt vagyok, nem való nekem innentől nő, nemi betegségek kockázatát hordozom, de a kedvencem az, hogy a párommal való, szerelemre alapuló kapcsolatomat legalább 5x hallottam már úgy megfogalmazni idegenektől, hogy "egymás sz.aros seggében turkáltok" és ennyi. De még melegektől is kaptam negatív megszólalásokat, hogy a biszexek a legundorítóbbak, megbízhatatlanok, stb.

Az se jó érzés, hogy az utcán nem viselkedhetek úgy a párommal, ahogy heteroknál szokás, mert mindig benne van a pakliban, hogy beszólásokat kapunk, és elkezdenek undorodni hangosan egyesek. És most nem nyilvános, torokig dugott nyelvekkel történő nyálcseréről lenne szó, azt alap, hogy nővel se csinálnám, mert prosztó dolog.

Az se kellemes, hogy ha mondjuk kórházban van valamelyikünk, akkor sose lehet tudni, hogyan vélekedik a férfi-férfi kapcsolatokról az, aki lát minket (orvosok vagy a személyzet), és történt már olyan, hogy amikor megtudták, hogy együtt vagyunk, stílust és hangnemet váltottak, szóval alapvetően jobban teszi az ember, ha ködöl arról, hogy milyen viszonyban is van a saját párjával, és egyszerűbb közeli barátnak előadni magát.

Aki nem éli át, az egyáltalán nem tudja, hogy ez mennyire bántó tud lenni.

Nincs pozitív diszkrimináció. Vagy semmilyen sincs, vagy pedig negatív van, soha nem tapasztaltam pozitívat.

Az a mi mindennapjainkban semmit sem jelent, hogy nagyhangú aktivisták csatároznak a médiában és a neten, sem pedig az, hogy telenyomják az új sorozatokat és filmeket melegekkel és transzokkal.

A valódi ellenségeskedésen, megvető pillantásokon, bántó interakciókon ez nem segít.


Attól, hogy valaki azonos nemű, mint én, nem értem jobban a gondolkodásmódját.

Mivel az személyiségtől függ.


A párkapcsolat pedig nem nehezebb vagy könnyebb férfival, mint nővel, legalábbis én egyáltalán nem éltem át ilyesmit.

ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Melegeknek a sok elvárás,igény miatt nagyon nehéz a társkeresés.Olyan férfiakat akar mind,hogy az hihetetlen.

Nem szólva arról,hogy nyilvánosan csak nagyon szolidan vállalhatják fel magukat, a kapcsolatukat. Hozzátartozik az is, hogy nagyon sok igénytelen -lelki és testi értelemben -, problémás meleg van. Ugyanúgy megtalálhatók a lakhatási gondok,az anyagiak kérdése, szülőkkel lakás, mint a kapcsolatot buktató dolgok.

Még egy nagyon fontos,hogy nagyon ritka,ha melegek közösen együtt tudnak élni tartósan.


Ez mind hosszú évek tapasztalata.


Meleg férfi

ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 7-es, fantasztikus volt az őszinteséged, a korrektséged, és milyen jól leírtad a dolgokat! Köszönöm!
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

A meleg világban ha nem vagy kockahasú, senki se vagy. A smúzolás és a magamutogatás ott nagyon erős.

Belekültem (nőként) a meleg világba bátyám és legjobb barátom által nézelődni, és hidd el, ha nálunk magas a léc, akkor ott pláne...

ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!