Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felejtős egy borderline-al...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős egy borderline-al diagnosztizált férfi párkapcsolatra ha kiköti hogy soha nem szedne gyógyszert?

Figyelt kérdés

tegnap 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Csak úgy jöhet szóba,h nem szed gyógyszert. A gyógyszer nem oldja meg a problémát ,csak elkendôzi a tüneteket. Igaza van. Remélem bármiáron kitart emellett .
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, akkor is, ha szed. Tök mindegy.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy ez az egyik legrosszabbul kezelhető elmebetegség és az agresszió esélye is nagy. Amilyen történeteket hallottam, hát a legtöbbről az jutott eszembe hogy nagyon nem érdemelne kapcsolatot azok fényében amit művelt… ezek után nagyon felelőtlen dolognak tartom hogy nem szedi be a gyógyszerét miután ezzel diagnosztizálták…
tegnap 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

"Én úgy tudom hogy ez az egyik legrosszabbul kezelhető elmebetegség"

Igen? Mesélj még.


"az agresszió esélye is nagy"

Mármint miféle agressziónak?

Van bármi forrásod erről?


"Amilyen történeteket hallottam, hát a legtöbbről az jutott eszembe hogy nagyon nem érdemelne kapcsolatot azok fényében amit művelt…"

Amilyen történeteket te hallottál, azok nem reprezentálnak minden embert, akit ezzel a személyiségzavarral diagnosztizáltak.


" ezek után nagyon felelőtlen dolognak tartom hogy nem szedi be a gyógyszerét miután ezzel diagnosztizálták…"

Szerencse, hogy a te véleményed semennyire sem releváns.

tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de elég keveset tudsz a borderről... Nem elmebetegség, hanem egy pszichológiai probléma, ami nagyon jól kezelhető gyógyszer nélkül is! A borderes ember NEM agresszív, sokkal inkább befele fordulásra, depresszióra hajlamos.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ááa neeem veszélyes és nem elmebetegség aminek alapvető tünete a dühroham minden formája, az önmaguk vagdalása meg a 0 ön kontroll és a notórius szerhasználat és a másokra való brutális tapadás és megszállott viselkedés… 😂 Úgy tűnik vannak itt érintettek akik nem viselik el a valóságot…
ma 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Én sosem jönnék össze borderlineossal gyógyszer ide vagy oda, de biztosan volt már rá példa a világtörténelemben, hogy más meg összejött.
ma 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Jöjjön össze egy sorstársával.
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!