Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak lejjebb tudják adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak lejjebb tudják adni az igényeket a nők viszont nem, tehát egy kövér nőnek nagyobb eséllyel fog összejönni egy sportos pasi meg mint egy kövér férfinak egy sportos nő?

Figyelt kérdés
okt. 1. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. A férfiak sokkal felszínesebbek pár választás kapcsán a tapasztalataim alapján.
okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem adom leljebb az igényemet, olyan nőt választok, akit fel tudok használni a céljaimra az életben. Haszontalan nők nem kellenek.
okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Az elszállt igényeket itt a férfiaknál látom, minden második kérdésben csúnya incel kérdezi miért nem kaphat vékonyjobbfajta max 25 éves instamodellt.
okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és nem látom be miért kéne lejjebb adnom az igényeimet. Azért hogy legyen valakim? De nekem nem bárki kell...
okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak se adnak le az igényeikből, csak kell egy lyuk. Azt a lyukat rakják, ami jut, majd csalnak meg lelépnek.
okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Régebben talán igaz volt, de az elmúlt pár évben már az látszik hogy; se a ferfiak se a nők nem adják le az elképzelt partner igényüket! Azaz van több 30/40 férfi is aki inkább megdoglik egyedül (némelyik még szűz is) de akkor se kell neki a ronda túlsúlyos nő.
okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
elnézve, hogy a nők miféle alakokkal képesek összejönni, szerintem nem is nagyon beszélhetünk ott igényszintről.
okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

A gondolatmenet ostobaság, de az igaz, hogy kövér nő előbb talál magának valakit, mint egy kövér férfi. Ez utóbbi senkit sem fog találni, soha.


És ez így van jól.

okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nehéz általánosítani, mert az embereknek más értékeik is vannak a testzsír százalékon kívül. Kövér férfiként mindenképp könnyebb fitt nőt találni, mint fordítva, párkapcsolatra értem nyilván. Ha csak dugásról van szó, akkor igen a férfiak valóban lennebb tudják adni, mert másképp gondolkodnak a szexről.
okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Ezt te sem gondolod komolyan hogy egy kövér férfinak könnyebb pláne nem egy sportos nővel.
okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!