Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb sikerem lenne a nőknél, ha teljesen átplasztikáztatnám a fejemet valamely híresség kinézetűvé?

Figyelt kérdés
Kiével lennék a befutó, ha egyébként alapból sokszor úgy érzem, hogy olyan buta lószerű pofám van?

ma 10:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#9

😂😂😂 Kala úr, nem Mr.Garrison meleg énje?

🤣🤣🤣

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#7 Azt tapasztalod, hogy elég egy-két jó fotó és akkor a nőket már nem is érdekli, hogy egy totál más - csúnyább - fickóval találkoznak élőben és kell majd nekik később az ilyennel ágyba is bújniuk? A fotókon lévő szép fejeket egyszerűen csak rávetítik - képzeletükben - a velük szemben ülő rondább fejre és ennyi már elég is nekik a boldogságukhoz?
ma 12:35
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy jóképű arc nyilván nagyot dob a merítésen... de olyat inkább ne, hogy "úgy akarok kinézni, mint Chris Hemsworth"... abból tényleg a wishről rendelt koppintás érzet ugrik be, mert olyan sosem leszel 100%-osan és vmi gikszer mindig lesz, mert ugyanazt az arcot más arcszerkezetre nem lehet ráépíteni. Ha mindenképp plasztikában gondolkodsz, simán el kellene menni egy sebészhez, aki meg tudja nézni, hogy hogy lehet a meglevőből a legjobbat kihozni.
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Én nem a plasztikai sebésznek akarok megfelelni, hanem a sztárokra bukó 10/10-es nőknek.
ma 13:13
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
14: de a sebész az, aki ért ezekhez a dolgokhoz. És a nők sem azért buknak a sztárokra, mert annak ilyen meg olyan feje van, hanem az összképhez, meg ahhoz, hogy abból, amijük van, mit hoznak ki. De ha direkt akarsz vkihez hasonlítani, garantálom, hogy ki fognak röhögni, hogy "hú vazzeg, mennyi pénzt elköltött, aztán úgy néz ki, mintha a temuról rendeltem volna egy kínai Chris Evanst, nem az igazi, szánalom a köbön". Ugyanolyan sosem leszel, plusz csak a külső semmi, ahhoz még kell egy kisugárzás is.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne ismert emberre akarj hasonlítani, hanem magadból a legtöbbet kihozni. A saját vonásaidat próbáld meg úgy átszabatni, hogy ne legyen mű érzése az embernek. Koreában nagyon divat ez és nem tűnik mesterségesnek, mert nem abszurd dolgokat akarnak a fejükből kreálni.

Az arányok a lényeg és az összehang. Nem érdemes ettől eltérni, direkt kiemelni egy bizonyos dolgot, mert el fog ütni a többitől és mű hatású lesz.

Érdemes először olya ndolgokat megcsináltatni amelyek amúgy is fontosak pl. az egészség érdekében. Gondolok itt mondjuk a fogsor, fogazat rendbetételére, lehet amúgy itt is akár műtéti eljárások szükségesek, de hidd el ez sokat dob az összképen.

Aztán lehet folytatni olya ndolgokkal, mint mondjuk hogy lefogsz, ha esetleg van rajtad felesleg. Elő fog jönni a "zsír" alól a valódi potenciálod, az igazi vonásaid. Utána is lehet folytatni megfelelő bőrápolás, akár arc szőrzet növesztés, megfelelő hajstílus megtalálása stb.

Plasztika csak a legvégső dolog legyen.

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezt szokták a GYAK kommentelők javasolni = "Inkább élj a hobbidnak meg tanulj. Majd a következő életben lehet lesz csajod"

És ha az a hobbija, hogy nagyon szép csajokat akar dugni? Akkor menjen prostihoz?

ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszer meghamisítottam a képemet társkeresőn. Egy 10 évvel korábbi képet raktam fel amit jobb képű férfivé varázsoltam a FaceAppal. Utána több nő vissza írt. Egyik felhívott a lakására és ott mondta én nem is úgy nézek ki mint a képen. Mert ő azt hitte én nagy darab izmos vagyok. Az ilyen vékony nem jön be neki mint én. Így fél óra beszélgetés után haza küldött. Nem lett dugás
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"hogy abból, amijük van, mit hoznak ki"


Ronda fejjel semmit nem fogsz tudni kihozni. Maximum lehetsz ilyen hibbant matematikus, akit a többi matematikus elismer, de senki más nem.

ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19: ezt nem ilyen apró változtatásokra értettük, legalábbis én nem. Biztos, hogy van az az eset, amikor erőteljesebb beavatkozások kellenek. De attól még megvan az embernek egy alap arcberendezése, amit a legjobb sztársebész sem tud megváltoztatni, legalábbis a tudomány jelenlegi állása szerint. Pl. az arccsontjaid szerkezete, a szemed mennyire ül mélyen / közel... nem uúgy fog rajtad kinézni az a két szem, mint Chris Pine-on.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!