Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mások az üzenetei, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mások az üzenetei, és más a viselkedése a valóságban?

Figyelt kérdés

Egy jóideje már beszélgetek egy nővel. Elég bonyolult a mi kapcsolatunk. Hol sokat beszélünk, hol keveset. Hol megszakítjuk a társalgást, van, hogy évekre, máskor rendszeresen csevegünk. Nekem tetszik a nő. Ő azonban többször kijelentette már, hogy ez csak barátság részéről, semmi több. Ebben az érdekes, hogy az írása a közösségi oldal csevegőjében teljesen más, mint amikor élőben ott vagyunk egymás mellett. Személyesen úgy érzem, hogy csüng a szavaimon. Jókat nevetünk, sokat mosolygunk egymásra, és néha kacérkodva tesz kijelentésekket, amik vagy félreérthetőek kicsit vagy nagyon is. Írásban teljesen máshogy viszonyul hozzám mint élőben. Ott olyan hűvös, ugyanakkor vicces is, veszi a lapot a humorban. De mégis zárkózottabb mint élőben.

A barátaim szerint hagyjam. Ha azt írta, hogy csak barátság, akkor az a valóság. Ne éljek hamis ábrándoknak! Szerintük, de szerintem sem.

Nehéz eldönteni, hogy annak higgyek, amit személyen tapasztalok, vagy amit írásban látok.

Szerintetek melyikre szabad jobban hagyatkozni?

Előre is köszönöm!



ma 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen annak hinnék, amit személyesen tapasztalok. Olyan ez mint az internetes társkeresés: előfordul, hogy valakivel nagyon jókat beszélgettek írásban aztán amikor találkoztok rájöttök, hogy teljesen offos az egész és ugyanígy fordítva.

Én ha valakivel jól el vagyok személyesen, akkor nem érdekel hogy írásban hogyan kommunikál. Lehet hogy egyszerűen csak nem ott éli az életét és ezért nem viselkedik ott úgy mint ahogy mondjuk másoktól megszoktad, akik több időt töltenek az online térben.

Én a helyedben rákérdeznék személyesen is, hogy mit gondol a kapcsolatunkról és persze egyértelművé tenném, hogy én akarom.

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szimplán jobban kommunikál élőben, de ga kijelentette, hogy ebből barátságtól nem lesz tönn, akkor hagyd...
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*ha

*több

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a személyes a mérvadó, nekem egy ilyen kapcsolatom volt egy férfival pontosan mint neked.

Én irásban utasitottam el, és évekig tolodott a személyes is...

jókat flörtölünk néha, de semmi egyéb, vonzódunk egymáshoz, de mégsem..szóval elég semmilyen most már..

én a személyesre hagyatkoznék, az a mérvadó én is más vagyok irásban, sőt, magammal nem állnék szóba, de személyesen teljsen más vagyok.

Még egy..én is azt mondtam, hogy csak barátság, de addig addig próbálkozott amig a lelkembe férközött, de valahogy ő meg nem enged közel magához, mindegy a lényeg hogy két verzió lehet, tényleg csak barátnak vagy jó, és nem akar többet, vagy csak húz, hogy teperj érte?

Igazából az intuicióra biznám, hogy neked mit sug, ne másokra hallgass..

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha a közelében vagy akkor hatsz rá és talán befolyásolod, és lehet, hogy mikor nem vagy közvetlen fizikai kontaktusba vele, akkor visszrendeződik abba az énjéba aki ő valójában. Ha pedig a közelében vagy akkor más ember lesz általad. MOst az kérdés, hogy ő is elfogadja-e az új énjét amit általad él meg, vagy elnyomja és befordul elutasitja.
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet ő a netet egyfajta második életként kezeli. Sokan vagyunk így.
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Hallgass a barátaidra.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy részéről csak barátság lehet, akkor fogadd el, hogy így van.
ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pl írkálni nem is szeretek.

N 32

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátság, nem lesz belőle több.
ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!