Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a Tinder válaszok vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a Tinder válaszok vajon mire utalhatnak?

Figyelt kérdés

LÉNYEG: 1-2 üzenetváltás volt korábban a lenti két csajjal és pár hetet/hónapot követően rákérdeztem diszkréten hogy miért nem írt vissza (ghostingolás nyilván) és ezeket a válaszokat kaptam (mindkettő huszonéves fiatal, de nem instamodell lány):

[link]

[link]



ma 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Arra utal, amit írtak. Nem téged keresnek, ennyi. Lépj tovább!
ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt jelzik, hogy mindkettő lány csak lóg a társkeresőn mert van kiszemeltjük. Azt mondjuk nem értem miért nem írják ki, hogy "foglaltak", vagy miért vannak még a különböző oldalakon, de legalább válaszoltak neked. Más még arra sem képes.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem szeretnek kirándulni
ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Van egy olyan megérzésem, hogy az az esszé amit copy pastezel hozzájuk, az első üzenet. Túl sok.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Annyira nem volt esszé (az eleje lemaradt), de nem is ugyanazt a szöveget másoltam be, próbáltam egyénre szabni érdeklődési kör/megosztott képek alapján.
ma 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Elég sablon szövegnek tűnik. Nagyon simpnek tűnsz
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Miért akkor mit kellene nekik írnom? Segíts mester!
ma 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond szerintem, csak végül mégse akartak ismerkedni. Rengetegszer van ez a helyzet... Próbálj továbblépni.
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rövidebbet, 1-2 mondatban ugyan úgy személyre szabva (hobbi vagy képek alapján), és a legfontosabb: negatív, számára lényegtelen infók nélkül.
ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kiváncsi a kérdezőtől, hogy miért tolja minden tinderes pasi ezt a kirándulást?

Mindenkinél ez szerepel a profiljában leírásnak, és szinte mindenki ezt kérdezi, még olyan is van, aki rögtön az első randit a kirándulást veti fel.


Miért?! Szerintetek most tényleg minden csaj a Pilisben mássza a hegyeket szabadidejében?

ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!