Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder kérdésNem látják ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder kérdésNem látják ha írok??? Képhitelesítés után?

Figyelt kérdés

Nem látják ha írok nagyon zavar, én sem látom ha ők írnak egyik emberrel Facebookon tudtam beszélni és lefotózta semmit nem lát abból amit én írtam neki. Most leszedtem az insta elérhetőségemet ami baj mert azt használom leginkább, de elvileg nem lehet kiírni… nekem sűrűn lennének egyezések mert fiatal vagyok és adok magamra.. társat meg szeretnék szerezi

És nem tudom hogy mit csináljak hogy jó legyen a tinderem… :( jobbra balra húzni embereket tudok (kb újra meg újra ugyanazokat) de napok óta nincs több egyezésem (ami nekem soha nem szokott ilyen lenni) azóta rossz amióta hitelesítettem a profilom.



tegnap 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg nem tanulod meg, hogyan kell használni a vesszőket és az írás jeleket. Hogyan kell egy tiszta, érthető, minimális igényeknek megfelelő mondatot leírni. Addig szerintem ne is sajnáld, hogy nem látja senki.
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!