Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Roma lánnyal van esély összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lánnyal van esély összejönni fehérként?

Figyelt kérdés
Tinderen szokott matchem lenni, szuperlájkoltak is, de mindenki fehér, sötét bőrű lányokkal (roma, indiai, latin, fekete) sosem jön össze semmi.

szept. 13. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Van sajnos
szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Van, de minek?

Én csak magyar lánynál kezdeményeznék. Ne csak a lányt nézd, hanem a családját is, a romáknál általában az problémásabb, hogy mindenben alkalmazkodni kell hozzájuk.

szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Önként keresed a bajt ?


Amúgy ez ha amolyan béne "hogyan kerülhetem ki a magas elvárásokat" terv lenne ? Akkor felejtsd el mert a roma csajok is felszínesek meg anyagiasok.

szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nincs benne semmi extra. Több cigány barátnőm is volt, ilyen is van olyan is. De ha ezt tényleg átlátod, teljesen mindegy, hogy cigány családba született vagy sem. Egyébként sem azért jössz össze valakivel mert ilyen vagy olyanok a szülei.


Tegnap voltam Pécsen, ott az egyetemen van egy csomó arab csaj, tele volt velük a város, és sok csinos beás lány is van arra. Rossz helyen keresel. Ha a sötét bőrszín a nyerő nálad, irány a Szahara! Úgyis jön a rossz idő...

szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okos vagy
szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabor49 ***** válasza:
van igen
szept. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!