Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnője van, mégis engem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, mégis engem keres?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 4-5 éve úgy viselkedtünk, mintha járnánk, viszont kimondta, hogy nem akar kapcsolatot. Én akartam. Aztán elválltak útjaink.


Azóta volt neki is csaja, nekem is barátom. Minden évben rám ír, hogy hogy vagyok vagy hogy látni akar. Én nem vagyok haragtartó, válaszoltam röviden és ennyi.


Jelenleg mindketten kapcsolatban élünk. Tegnap rám írt megint, hogy nem akar zavarni de eszébe jutottam, hogy vagyok. Eközben ő külföldön van üzleti ügyben.



tegnap 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebbe sokat bele látni. Csak hogy a magam példáját mondjam nekem is van egy srác aki hiányzik az életemből. Szerettem de nem szerelmesen és nem akartam kapcsolatot tőle de mind máig hiányzik és ha önző lennék ráírnék mindig de neki is kapcsolata van meg nekem is és nem akarok galibát. Vagy 2-3x próbáltam írni neki mikor egyikünknek sem volt senkije de mivel ő mindig többet akart mint én így annyiban hagytam.
tegnap 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szegénységi bizonyítvány saját magáról. Rád írogat miközben barátnője van, rád írogat mikozben tudja hogy párkapcsolatban vagy. És nem érti meg, hogy te ezt így nem akarod. Szép kis jellem. Engedd el kérdező.
tegnap 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért ne csináljunk úgy, mintha nem lennének olyan ismerőseink, akikre néha ráírunk, 1-1 sort, hogy hogy vannak. Én például annál inkább merek írni, ha van párom és tudom, hogy a másiknak is van. Ilyenkor mindig azt gondolom, hogy véletlenül sem merül fel, hogy valami más miatt írok. Csak a közeli barátokkal szoktam találkozni, mindenki mással csak messengeren tartom a kapcsolatot, ez lehet évi 1 levélváltás. Van köztük fiatal, idős, nő, férfi, olyan emberek, akiket bírtam, jóban voltunk, csak elsodort egymás mellől az élet. Ők is néha rám írnak, jól esik. Akivel nem akarnék kommunikálni (vagy ex párkapcsolat), annak meg visszaírnám, hogy nem.
tegnap 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Jaj drágám, hát 20 másik nővel ezt csinálja, amikor eszébe jut, hogy új nővel van kedve szexelni. Aztán talán 20-ból egy kettő összejön neki és ennyi. Aki meg nem válaszol neki, azt le se sz-rja. Rohadtul nem érdekled, csak keresi a kalandozást, ahol tudja. Hát hány ember csinálja ezt a párja mellett.... Nehogy azt hidd, hogy ettől különleges vagy. Nem, ő csak egoista, és azt hiszi mindent szabad neki, miközben empátia hiányában nem foglalkozik vele, hogy kit bánthat meg.


3): nem, ha valakivel anno, évekkel ezelőtt kavartam és amúgy annyira egyikünket sem érdekel a másik barátilag, hogy tartsuk a kapcsolatot, akkor nem írogatok rá senkire évente, hogy mizu. Nem, vagy érdekel valaki mint egy barát, de akkor nem csak évente két szóra érdekel, hanem tartjuk a kapcsolatot és számíthatunk egymásra, vagy pedig nem sz-rakodok vele ilyen hogyvagy-okkal.

tegnap 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

A párkapcsolata nem az igazi és néha elfantáziál, hogy mi lett volna ha...


Vagy van még 10 másik ilyen nő.


Mindenesetre a barátnő mellett nem túl korrekt viselkedés.

tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek tartom a reakciókat, tekintettel arra, hogy a kérdező minden egyes alkalommal visszaír neki. Már rögtön az elején lezárhatta volna az egészet. Ha meg nem tartják a kapcsolatot, honnan tudja, hogy párkapcsolatban van még, vagy a pasi, honnan tudná ezt róla? Kicsit inkább olyan, mintha legyezné a kérdező hiúságát a dolog, és kiírta ide a kérdést, hogy megerősítsük, hogy igen, biztos akar tőled valamit. Mi a francnak nem írta meg egyértelműen, már réges-régen, hogy ne írjon neki? E helyett mindig válaszol. Kettőn áll a vásár.
tegnap 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar.Már rég tiltottam volna, hiszen van párom.
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kettőn áll a vásár" - Így bizony. Ezer oka lehet egy üzenetnek, de ne várjuk már el a másiktól a gondolat-olvasást. Ha készséggel levelezek valakivel, akkor meg nem sírok, hogy jaj miért ír. Ha nem akarom, le lehet állítani, meg lehet írni, hogy miért nem.
tegnap 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez is ilyen Kandúr Bandi-kategóriás egyed csak.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis téged keres. Na, most akkor mi van? De, csak néha. Nesze semmi fogd meg jól.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!