Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnnek el a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el a magyar srácok, ha megmondom mi az érdeklődési köröm? Ez ekkora red flag, miért?

Figyelt kérdés

Divat, megjelenés, smink, stílus.



Eddig külföldön éltem, ott ez egyáltalán nem volt gond.

Itt miért baj?


Ha kiírnám magamra, hogy divattervező vagyok, akkor senki szóba nem állna velem? Miért?


tegnap 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
10, na milyenek.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert csak a külsőddel vagy elfoglalva és semmi más nem érdekel. Meg gondolom tartanak tőle, hogy sok pénzt is felemészt ez, erre pedig ők nem szeretnének költeni. Ez kb ugyanaz, amikor megkérdezed mi a helyzet, hogy van, mit csinált ma stb és erre csak annyi a válasz hogy "semmit, uncsizok". Erre nem sokan kíváncsiak.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha divattervező vagy akkor teljesen rendben van mert ez a munkád. Ha nem az vagy akkor meg felszínes, mert a külsőd forog a világod középpontjában.
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De az, hogy divat, nem saját magadat jelenti. Én Carrie Bradshaw ruháiról vágtam ki annak idején képeket, és beragasztgattam egy füzetbe, mert érdekelt a divat és a stílus. Emellett még sok minden más is. De ez nem az emberről szól.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]


Tudtam, hogy nekem kell belinkelnem Miranda Priestly monológját a kék pulcsiról.

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

Mert itt az emberek nem olyan ostobák, mint sokan hiszik.

Divattervező? Mutass már egy általad tervezett ruhát.😅

Általában ez azt jelenti, hogy baromira ráérsz, hiszen dolgozni büdös, és egész nap csak sminkelgetsz, meg a netet bújod. Igazam van?

tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#11 Nála szebbek. XD
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Shéköneszpresszo !
ma 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!