Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs barátnője, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs barátnője, annak miért nincs?

Figyelt kérdés

Írhatsz magadról is: pl: félénk vagyok, nincs pénzem...

De írhatsz másról is: pl: barátom elég igénytelen, vagy egy haverom folyton káromkodik...


ma 10:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
A szüleim házában lakom még és nem akarom albérletre elkölteni a pénzemet. Hamarosan elég pénzem lesz, hogy saját házat vegyek és akkor majd tudok koncentrálni a párkapcsolatokra. Legalábbis ez a terv...
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Mert nem szeretném feladni a szingliség előnyeit.

Mindig van más nő, flörtölés, bulik, kötetlen szex. Miért legyek egy nővel, ha lehetek egyszerre többel?

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Kevés vagyok a szép nőkhöz, ronda meg nem kell. Nincs bennem semmi extra, nincs tetkó, pc, semmi. Nem vagyok pénzes. A mai szép nőkhöz jó külső és pénz elengedhetetlen.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken lakom (Nógrád), gyárban dolozom technikusként havi nettó 450E-ért, a negyvenes éveimben járok, kűlsó tekintetében az optikailag hányingerkeltő kategóriába tartozom. További visszataszító tulajdonságom; szeretem a sport (nézni), szeretek jókat enni, inkább macskás vagyok, mint kutyás, van egy bankjegy gyűjteményem (kit érdekel? ..... mondjuk aki tisztában van az ilyenek értékével az lehidalna előtte), és interog.... inter... intrellig... óóóókos vagyok. Meg mondjuk inkább az introvertált típus (ami annyi, hogy nem szeretek annyira a központban lenni), és az a típusú marha aki 20 perc alatt simán friendzone-ba dumálja magát ..... onnan meg oszt no way back!

Vagyis messze nem az a kategória akit a nők keresnek legyen szó 25 és 50 között bárkiről.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Lusta vagyok ismerkedni. Régen nagyon társasági voltam, sok haver, buli, és bár nem vagyok adonisz, szinte bárkiről lebeszéltem a bugyit. Most inkább élvezem a szingliség előnyeit. Nem kell senkihez alkalmazkodnom - nem is tudtam soha - csak magammal kell foglalkoznom.


F

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
Átlagos külsejű, teljesen hétköznapi férfi vagyok, hétköznapi hobbikkal. Tényleg semmi különleges nincs bennem. A nők nem érzik azt, hogy én lennék számukra az Igazi. Udvarolnak nekik folyamatosan élőben és a neten is, miért akarnák folytatni velem az ismerkedést, amikor ott van számukra egy csomó másik férfi opció?
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellek a nőknek. Szörnyen ocsmány vagyok, nem tudok beszélgetni a nőkkel, leszólitani őket, unalmas, eseménytelen életet élek, életkedvem sincs már ezer éve.

Nem is tudnék semmit nyújtani a nőknek.


Mindezek ellenére a vágyak nem akarnak megszűnni. Eléggé el vagyok átkozva.

35F

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!