Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs barátnője, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs barátnője, annak miért nincs?

Figyelt kérdés

Írhatsz magadról is: pl: félénk vagyok, nincs pénzem...

De írhatsz másról is: pl: barátom elég igénytelen, vagy egy haverom folyton káromkodik...


ma 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Mert jobb egyedül.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Szomszédom 40+ férfi, nagyon válogat. Olyat keres, aki szinte semmire se költ. El van karalábé levesről egész héten. Megpucolja a halakat amit ő fog, ha fog 🤣.

Neki nem szólhat be semmi miatt, nem figyelmeztetheti semmire, ne kérjen ajándékot.

De b@szni akarjon, 35 éves legyen, gyerek nélkül és ne is akarjon gyereket.

Na ez a faszi olyan olcsó lotyókat hoz hétvégente, hogy hármójuknak volt 15 foga és beérték zsíros kenyérrel meg fröccsel

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
2. Legalább nem teszi a szépet, nem áltatja a nőket. Egy autonóm faszi. Zsák a foltját pedig mindig megtalálja.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

28 éve vagyok ronda ezért vagyok egyedül valamikor társasági ember voltam de ma már nem ezért nincs barátnőm és hogy tapasztalatlan vagyok nem is lesz.

28/F

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Tök átlagos vagyok, nem topmodellekre hajtok mégsem jön össze. Nem tudom mi lehet az oka, talán a karma.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Átlagos vagyok, átlagos igényekkel. Ez a nőknek nem elég.


30F

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Fő okok:


Borderline

Jól funkcionáló asperger

Szar gyerekkor

Egészségtelen életmód

"Szarom le a jövőt" hozzáállás, ha most meghalnék, nem zavarna

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerkedek sehol
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom minek kell a válaszokat le pontozni. 4-es válaszoló voltam
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Mert kib@szott ronda vagyok!

47 évesen jól fizető középvezetői állással, az alkalmazottaim szeretnek (mondjuk ehhez nagyban hozzájárul a "merítés elve" is - a másik két műszakvezetőből az egyik arrogáns barom, a másik meg egy fiatal törtető, de szakmaiatlan idegbeteg). Egyke egyerek voltam, a szüleim és nagyszüleim is jól kereső állásban dolgoztak. Sajnos már egyikük sem él, viszont a tűlük származó örökségemre akár azt is mondhatnám irigylésre méltó. Egy kétszintes szépen felujjított hátban élek, ami renben van tartva, emellett van 2 lakás albérletként kiadva, egyet meg épp a múlt hónapban adtam el. A számlámon jelentős tartalék van (szintén az örökségekből kifolyólag). Kocsi van, bár én nem ez a mutogatós fajta vagyok, szóval - bár anyagilag megtehetném - nem BMW vagy Audi. Használni vettem, nem mutogatni, vagy szerelőhöz hordani. Önellátó vagyok, magam mosok, takarítok, vagy tartom rendben a kertet (nem kell túlgondolni, nem veteményes, vagy virágoskert .... szimpla mutatós kis igényes), és még főzni is tudok. Az emberekkel jól jövök ki, jó társaság vagyok, nem az aki folyamatosan görcsösen a középpontba akar lenni és de nem is az aki háttérbe húzódik és beleolvad a bútorok/növények közé.

Volt két hosszabb kapcsolatom még huszon évesen, de az egyiket elvitte egy régebbi szerelme, a másik meg csak a pénz miatt jött össze velem .... Őt inflagranti rajtakaptam egy manussal. 31 éves korom óta magányos vagyok - senki nem tudja rólam, hogy a szex és a női test érintésének hiányát pótolandó .... rendszeresen prostikhoz járok. Ez persze nem lenne, ha lenne mellettem valaki, akivel ..... na értitek!

A melóhelyemen rengetegszer hallom, velem milyen jól járna valaki .... de senki nem akar összejönni velem. Megerősített tény: egyetlen oka van .... a külsőm. Kib@szott ronda vagyok.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!