Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bolti dolgozó nőknél milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bolti dolgozó nőknél milyen férfiaknak van esélyük?

Figyelt kérdés

ma 16:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is boltban dolgozik a párom. Egyáltalán nem érdekli milyen kocsim van, anyám puntójába és a régi f astrámba is ugyan olyan boldog volt mellettem mint az A5-ben.
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Akinek ez szempont az bekaphatja! Nem tök mindegy, ki hol dolgozik és mennyit keres, ha a fontos dolgokban egyezés van?
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Valami olyan gazdag, akinek a fizetéséből megtud élni, mert a sajátja iszonyú kevés. Nem véletlen nem nagyon van férfi eladó. Egy férfi kb. meg is halna ilyen alacsony pénzért, ráadásul mindenki lenézné. Még diákfiúk elvannak ott azért a pénzért ami piára meg cuccra kell, de 25 felett már gáz, 40 körül pedig mindenki lesajnálja.
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

Bolti elado voltam mikor megismertem a ferjem o segedmunkas volt 🤷🏽‍♀️ anyjanal lakott, nem volt kocsija, es megis halalos szerelmes lettem bele azonnal

Mondjuk nem is volt egy autista incel

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Én azt tapasztaltam, hogy a középfokú végzettséggel rendelkezőknek vannak a legirreálisabb elvárásuk. Annyira vicces hogy nekik a sportos jóképű pasi az alap, de valami 10-20MFt+ -os autóval várja a Penny előtt este 10-kor zárásnál. Meg a wellness, meg a 2MFt értékű tetoválás, ajándék hegyek, külföldi utak. Nekem annyira tasztítók a bolti eladók a viselkedésük miatt, hogy ha csak bolti eladók lennének a nők, akkor inkább a cölibátus. A lekezelő, bunkó stílusuk meg kritikán aluli. Szerintem a legalja a társadalomnak.
ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy mar a teteje🤦🏻‍♀️😂
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, elég lekezelők tudnak lenni, én is tapasztaltam. Valamelyik a köszönésemet sem fogadja, az utcán úgy tesz, mint aki nem is ismer... Furák tényleg némelyik.
ma 21:05
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Mondjuk azért mert nem ismer? Attól hogy látod a boltban mert dolgozik még nem ismered.
ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16. Nem kell a duma, egyébként a csúcs közelében vagyok. Én legalább alapból tudok köszönni, kedves lenni, életeket mentek önzetlenül, adakozom, segítek. Ez van cimbora. Mások mentésekor már megsérültem, önzetlenül teszem amit teszek. Na de nem rólam, hanem a bolti eladókról van szó. Véleményem meg lehet, főleg ha tapasztalati és indokolt. Ha már megszólítasz, fejtsd már ki a mondandód, egy tőmondat és a smiley pont lehozza hogy egy sértődött bolti eladó vagy. Köszi hogy alátámasztottad amit feljebb írtam. Szép volt!
ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17. Maradjunk annyiban, hogy nem az eszük pozicionálta őket arra a területre, nem is az hogy volt gyerekszobájuk, vagy hogy az alapvető jólneveltség szele fújta volna őket a boltba. Nehogy már én tegyek szívességet nekik, amikor pont én várhatnék el némi kis figyelmességet ha tudok köszönni, ha fizetésnél már előre kikészítettem a pénzem/bankkártyám. Ő ott egy alkalmazott, és egy céget képvisel. Szegényeknek még ez sem esik le. Értek én a szóból, lehet hogy figyelmetlen vagyok egy pillanatban, de azt nem tűröm hogy egy primitív paraszt olyan hangon szóljon hozzám, amitől kinyílik a zsebemben a bicska. Jöhet a boltvezető, majd neki elmagyarázom mi is a probléma. Nem kötelező ám ott "dolgozni". Csak hát ész, intelligencia, célok nélkül hova máshova vették volna fel?
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!