Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha magànyos valaki a hàzassàgà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magànyos valaki a hàzassàgàban, hogyan kezd neki az új életének?

Figyelt kérdés

Előbb vàlàs, utàna ismerkedés?

42 vagyok, zàtonyra futott a hàzassàgom.

Ilyen magànyos még nem voltam egyedül sem,megbeszélni hiàba próbàltam,viszont most màr elérkezettnek làtom az időt hogy tovàbb lépjek.

Hiànyzik a kedvesség az udvarlàs és talàn a szerelem is.



#házasság #kapcsolat #Tàrsas magàny
tegnap 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

"Előbb vàlàs, utàna ismerkedés?"


Előbb válás, aztán túllépés a házasságon és utána ismerkedés.

tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló tanácsát fogadd meg. Pont abban a sorrendben.

42 vagy, még kaphatsz kedvességet, udvarlást és szerelmet is.

tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha társas magányban vagy, nem hozható helyre a házasságotok, akkor mire vársz még??? Úgy akarsz ismerkedni, hogy a leendőddel közlöd, "ááá még házasságban vagyok, de talán majd valamikor elválok"?!
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De hogy lehetek ekkora marha.

Egyszer màr elhagytam fél évre, de addig könyörgött meg sírt hogy kibékültem vele.

Rendesen lefogyott,cukorbeteg lett,majdnem meghalt, úgy kikészült.

Most meg itt vagyok újra kb 1 éve vele és megint egyedül vagyok,munka utàn programjai vannak minden nap.

Ha szólok neki akkor azt mondja nem fog itthon ülni, nem is kell, de semmi közös program nincs mert nincs rà ideje....


Tényleg nem értem...

Fiatalabb vagyok 20 évvel, és ő jàrja a sajàt útjàt. Értitek? Nekem kéne rohangàlni a pasik utàn, ha a kört nézem ...

De miért nem akart elvàlni amikor otthagytam, ha valakit lesz@rok és inkàbb màshol vagyok minden nap mint vele, akkor elvàlok, nem?

tegnap 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, férfiként... Totál magányos vagyok a feleségem mellett, jön, megy, éli az életét... Közös program semmi. Ismerkedünk? :) 43 vagyok. Jó, csak vicceltem, nyilván nem itt és nem így kell ismerkedni, de roh@dtul átérzem a helyzetet. Tovább kell lépnem nekem is, úgy érzem...
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!