Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha találkozok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozok egy lánnyal akivel online "ismerkedtem" meg, hogy csináljam hogy a lehető legjobb benyomást tegyem rá? Alig derült ki róla valami de nem akarom faggatni sem. Tudom adjam önmagam, de mégis, valami tipp?

Figyelt kérdés

szept. 17. 12:43
 1/10 gergelice16 ***** válasza:
94%
Legyél kedves, udvarias (pl. a lányok többségénél az pozitív, ha hazakíséred), igényesen öltözködj. Azért menj, hogy megismerd, nem kell túlstresszelni a dolgot. Tehát ha ő beszédes, hallgasd meg, próbálj reagálni rá stb. Ha csöndesebb, akkor beszélhetsz te, esetleg kérdezgetheted témákról (ha ez láthatóan nem feszélyezi őt). A lényeg, hogy érezzétek jól magatokat, és ismerjétek meg egymást.
szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm, igyekszem udvarias lenni, készülök apró figyelmességgel is ( nem kell nagy dologra gondolni ). Sajnos kissé stresszelek, nem szoktam online találkozni, pláne úgy hogy ennyire keveset tudok a másikról. A nyitottságom nem az igazi.
szept. 17. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha amúgy nem vagy udvarias, ne játszd meg. Akkor egy szereppel jön össze.


Ajándék felesleges, reménytelennek hat.

szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Figyelmesség, nem "reménytelenség", miért ne vihetnék valamit ha úgy érzem jónak?


Udvarias vagyok csak nem erőltetett módon az biztos, de ő se tűnik hercegnő típusnak akit ki kell szolgálni.


Szerintem a figyelmességre ha valaki negatívként tekint annak a lelke eléggé sötét...


Nyilván apróságról beszélünk, pár szem különleges kézműves csokoládéról....

szept. 17. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Wow, már sértegetsz.


Ha engem akármivel meglepnél, szarul érezném magam, hogy nem szóltál, hogy viszonozzam (azt akartad, hogy le legyek kötelezve neked?), illetve arra gondolnék, milyen belső hiányosságodról próbálod ajándékkal elterelni a figyelmet.

szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha rosszul érzi magát attól hogy valaki tényleg csak egy aprósággal meglepi a másikat, az már régen rossz. Nyilván ha kellemetlenül explicit a figyelmesség az valóban sok, de egy apró csokoládé egy kis dobozban? Ugyan már.


Amúgy meg én hívtam el randira, én vagyok a pasi, és én ezzel is megköszönöm hogy eljött, hiszen miért ne tehetném. Senkit nem kötelez, kenyerez le egy darab figyelmesség. Mindenkinek más a szeretetnyelve nyilván, nekem sem az ajándékok vagy a figyelmességek, de itt nem erről van szó. Értékelem hogy idegenként találkozunk és én sem tudom előre hogy tetszeni fog e hiszen keveset tudok róla, van róla 2-3 kép ( azokon helyes ) és egy szimpatikus bemutatkozója van, de ennyi.


Semmilyen belső hiányosságról nem fogom elterelni a figyelmet, azt látni fogja hogy imponálni szeretnék, szerintem ha tetszem neki akkor jól fog neki esni, ha nem tetszem neki, akkor meg teljesen mindegy. A lényeg h szerintem nem ezen múlik.


Rózsát meg ilyesmit nem vinnék teszem hozzá...na az túl direkt.

szept. 17. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy lényeges dolog van csak ami miattad és miatta is fontos.

Ne akarj valamilyen lenni vagy másnak tűnni...felesleges.

Azt kedvelje/ vagy ne kedvelje aki valójában vagy.

Ha megakarod lepni valamivel mert ezt tennéd szíved szerint akkor tedd, ne arra hallgas amit itt tanácsolnak.

Ha alapvetően kicsit zárkózott vagy akkor ne próbálj meg felvenni valami ultra laza figurát, izzadtság szagú lesz.


Viszont fejben el kellene jutnod oda, hogy ez csak egy randi, egy lehetőség, hogy megismerj valakit, nem kell rajta stresszelni.

Ha őszintén érdekel a másik akkor próbáld is megismerni, ne az legyen , hogy hazamész és bánod, hogy ezt sem kérdeztem meg, azt sem tudtam meg róla...


Jó ez elsőre valószínűleg nem fog menni :) Ez olyan mint az állásinterjú...el kell menni jó párra, hogy az x-edik alkalommal már ne stresszelve menny oda.

Persze ettől még nincs veszve semmi.


Sok sikert :)

34/N

szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es nagyon köszönöm a választ, kedves tőled.


Igazad van abban is ( és ezen morfondíroztam sokat ) hogy akkor most hogy viselkedjek hogy az megfeleljen neki. Ez rossz megközelítés szerintem, hiszen rövidtávon még megy, de hosszú ( vagy közép ) távon már semmiképp sem. Ha érdeklődő, kíváncsi típus vagyok és érdekelnek bizonyos dolgok amik nem túl intimek, akkor miért ne kérdezhetnék rá? Persze nyilván sokszor félek a választól, nem is attól hogy rosszul esik neki a kérdés csak félek vajon mi derül ki, de sokszor túl van ez lihegve.


Az biztos hogy ő ezerszer óvatosabbnak tűnik nálam online, én pedig nem ismerkedem online ezért nyitottabb vagyok, meglátjuk ez hova "fajul" csúnya szóval.


A figyelmességre visszatérve, nem fogom erőltetni, sőt, ha látok olyat ami méretben árban stb. belefér és jópofának tűnik akkor viszek. Ismerem magam nem tudom úgy átadni hogy az olyan elegáns legyen, nagyon lazán lesz átadva és semmit nem várok el érte cserébe. DE nyilván azért viszem mert szeretném ha látná komolyan gondolom. Nem minden nő következtet ebből erre, de ha kicsit elkezd velem beszélgetni talán látni fogja.


Soha nem szoktam vinni senkinek semmit, de rá kíváncsi vagyok, és kicsit izgulok is, de ez valószínűleg azért van mert alig árult el magáról valamit. Így kicsit feszengős eddig, de legalább izgalmas, van egy varázsa ennek is.


Eddig mindig az volt hogy kiveséztünk mindent és aztán találkoztunk. Sose működött. Hiába volt minden szuper papíron, élőben 1-2 max 3 találkozó után kiderült nincs meg a "plusz". Most ilyen nincs hiszen semmit nem tudunk csak minimál adatokat a másikról. Persze ez rizikós is de mindegyik az.


Viszont az tény hogy nem randizok akárkivel, netről pláne nem. Kell hozzá valami plusz részemről különben nem látom értelmét.

szept. 17. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg én hívtam el randira, én vagyok a pasi, és én ezzel is megköszönöm hogy eljött"


Nem kell megköszönnöd. Nem szívességet tesz, ő is ismerkedni akar.


"Mindenkinek más a szeretetnyelve nyilván, nekem sem az ajándékok vagy a figyelmességek, de itt nem erről van szó."


De akkor miért játszod el, hogy az? Akkor a lány azt fogja hinni, te ilyen ajándékozós vagy, aztán meglepődik, hogy hoppá, az csak a beetetés volt. Hisz magad írod, hogy nem te vagy.


"Értékelem hogy idegenként találkozunk"


Elveszed tőle a lehetőséget, hogy viszonozza. Nem tudom, azt írtad, nem hercegnő. Én sem, és baromi rossz érzés, amikor kapsz valamit, és nem tudod viszonozni. Hercegnőknek lehet, hogy bejön az ilyen játék.

szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Viszont az tény hogy nem randizok akárkivel, netről pláne nem. Kell hozzá valami plusz részemről különben nem látom értelmét."


"Alig derült ki róla valami de nem akarom faggatni sem."


Ezek szerint, de bárkivel elmész, aki gondolom szép vékony és csinos.

szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!